אום אל-פחם
סמל למ״ס 2710 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז חיפה · אוכלוסייה 57,560 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.8 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אום אל-פחם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 90.4% | 8.8% | 100100100 | 1 מתוך 1,1921 מתוך 611 מתוך 86 |
| רע״ם | 7.9% | 5.9% | 89282 | 127 מתוך 1,19260 מתוך 6116 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 0.8% | 6.4% | 19186 | 941 מתוך 1,19248 מתוך 6179 מתוך 86 |
| הליכוד | 0.1% | 20.5% | 152 | 1,156 מתוך 1,19243 מתוך 6182 מתוך 86 |
| ישר! | 0.1% | 16.1% | 3154 | 1,131 מתוך 1,19244 מתוך 6181 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 763871 | 216 מתוך 1,19230 מתוך 6115 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 0.2% | 44.0% | 1124 | 1,158 מתוך 1,19237 מתוך 6180 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 0.9% | 37.8% | 5121 | 1,133 מתוך 1,19254 מתוך 6185 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 98.3% | 14.7% | 989299 | 21 מתוך 1,1925 מתוך 612 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 79.8% | 78.0% | 644071 | 418 מתוך 1,19237 מתוך 6125 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 33,532 | 5,690,682 | 979896 | 32 מתוך 1,1922 מתוך 614 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.1% | 7.4% | 90.1% | 0.3% | 55.5% | 12,296 | חד״ש 57.3% |
| 2009 | 0.5%▼0.6 | 0.8%▼6.7 | 98.0%▲7.9 | 0.1%▼0.2 | 59.0% | 14,543 | חד״ש 55.2% |
| 2013 | 1.0%▲0.5 | 2.5%▲1.7 | 95.6%▼2.4 | 0.3%▲0.2 | 56.7% | 15,844 | חד״ש 49.7% |
| 2015 | 0.2%▼0.7 | 2.3%▼0.2 | 97.0%▲1.4 | 0.1%▼0.2 | 67.4% | 20,321 | הרשימה המשותפת 97.0% |
| אפר׳ 2019 | 1.5%▲1.3 | 6.0%▲3.7 | 92.0%▼5.0 | 0.1%±0.0 | 45.1% | 15,533 | חד״ש-תע״ל 79.7% |
| ספט׳ 2019 | 0.5%▼1.0 | 2.7%▼3.3 | 95.8%▲3.8 | 0.2%▲0.1 | 51.3% | 17,854 | הרשימה המשותפת 95.8% |
| 2020 | 0.4%▼0.1 | 0.7%▼2.0 | 98.5%▲2.7 | – | 63.1% | 22,409 | הרשימה המשותפת 98.5% |
| 2021 | 1.6%▲1.2 | 3.6%▲2.9 | 94.2%▼4.3 | – | 33.1% | 11,972 | הרשימה המשותפת 80.5% |
| 2022 | 1.2%▼0.4 | 1.5%▼2.1 | 96.5%▲2.2 | 0.0% | 38.3% | 14,451 | חד״ש-תע״ל 40.5% |
| 2026 | 0.2%▼1.1 | 0.9%▼0.6 | 98.3%▲1.8 | 0.0%±0.0 | 79.8% | 33,532 | הרשימה המשותפת 90.4% |
מפקד 2022
| אום אל-פחם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 57,560 | 9,601,720 | 979896 | 34 מתוך 1,1622 מתוך 614 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 6,110 | – | 865284 | 165 מתוך 1,16230 מתוך 6115 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 25 | 30 | 192512 | 914 מתוך 1,16239 מתוך 6172 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 5.2% | 12.4% | 163013 | 960 מתוך 1,15142 מתוך 6174 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.4% | 25.8% | 9359 | 1,053 מתוך 1,15940 מתוך 6178 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 63,900 | 104,300 | 271 | 1,140 מתוך 1,16057 מתוך 6185 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 42.5% | 69.8% | 1,117 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (4)
- אלביאדר · אלביר · עין אלדרוה · שרפה
- אזורים סטטיסטיים (17)
- 11 עין איברהים
- 12 אלבאטן
- 13 אלגזלאת
- 14 אלכאנוק / קחאוש
- 15 אלביר
- 21 מרכז-ג'בארין ומחמיד
- 22 מרכז-אגבריה ומחג'נה
- 31 אלמסאיאת / ע'רבי
- 32 אלמועלקה / רובזה
- 33 עין אלדרוה / קטאין אלשומר
- 34 עין אלוסטא / אלכדור
- 35 אלביאדר / ראס אלהיש
- 36 אבו לאחם / עין ג'ראר
- 37 אלקואס / עין אלמעארה
- 41 ג'דוע / אלמחג'ר
- 42 שרפה / בורגול
- 43 עין אלנבי / בידר דבאלה
- היישובים הקרובים
- מי עמי 1.8 ק״מ · מעלה עירון 3.5 ק״מ · אל-עריאן 3.5 ק״מ · בסמ"ה 4.6 ק״מ · חיננית 4.6 ק״מ