אלביר
שכונה באום אל-פחם · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,270 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.5% (ארצי 14.7%), עלייה של 2.1 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלביר | אום אל-פחם | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 91.7% | 90.4% | 8.8% |
| רע״ם | 6.8% | 7.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 0.6% | 0.8% | 6.4% |
| הליכוד | 0.0% | 0.1% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| ש״ס | 0.0% | 0.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| ישר! | 0.0% | 0.1% | 16.1% |
| ביחד | 0.0% | 0.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.0% | 0.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 0.6% | 0.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 98.5% | 98.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.6% | 79.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 470 | 33,532 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.1% | 7.8% | 89.9% | 0.3% | 54.1% | 9,338 | חד״ש 58.6% |
| 2009 | 0.4%▼0.6 | 0.8%▼7.1 | 98.1%▲8.2 | 0.1%▼0.3 | 59.7% | 12,040 | חד״ש 55.2% |
| 2013 | 1.6%▲1.2 | 2.0%▲1.2 | 95.5%▼2.6 | 0.3%▲0.2 | 54.6% | 5,943 | חד״ש 51.2% |
| 2015 | 0.2%▼1.4 | 2.7%▲0.7 | 96.7%▲1.2 | 0.1%▼0.2 | 68.7% | 10,909 | הרשימה המשותפת 96.7% |
| אפר׳ 2019 | 2.3%▲2.0 | 5.9%▲3.2 | 91.4%▼5.3 | 0.1%±0.0 | 45.9% | 7,967 | חד״ש-תע״ל 78.9% |
| ספט׳ 2019 | 0.7%▼1.6 | 3.1%▼2.8 | 95.2%▲3.8 | 0.2%▲0.2 | 51.0% | 9,003 | הרשימה המשותפת 95.2% |
| 2020 | 0.5%▼0.2 | 0.8%▼2.4 | 98.3%▲3.1 | – | 63.0% | 10,373 | הרשימה המשותפת 98.3% |
| 2021 | 1.6%▲1.1 | 4.0%▲3.3 | 93.8%▼4.5 | – | 33.8% | 3,200 | הרשימה המשותפת 80.8% |
| 2022 | 1.4%▼0.2 | 1.4%▼2.7 | 96.4%▲2.5 | 0.0% | 37.7% | 6,127 | חד״ש-תע״ל 39.8% |
| 2026 | 0.0%▼1.4 | 0.6%▼0.7 | 98.5%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 80.6% | 470 | הרשימה המשותפת 91.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | מסורתי | 2,270 | 470 | 0.0% | 0.6% | 98.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.