אל-עריאן
סמל למ״ס 1316 · ערבי מוסלמי · כפר ערבי · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 99.2% (ארצי 14.7%), עלייה של 14.2 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אל-עריאן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 66.1% | 8.8% | 975088 | 33 מתוך 1,19231 מתוך 6111 מתוך 86 |
| רע״ם | 33.1% | 5.9% | 947395 | 75 מתוך 1,19217 מתוך 615 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 0.8% | 6.4% | 19186 | 941 מתוך 1,19248 מתוך 6179 מתוך 86 |
| הליכוד | 0.0% | 20.5% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 0.0% | 44.0% | ––– | ––– |
| גוש השינוי | 0.8% | 37.8% | 450 | 1,136 מתוך 1,19255 מתוך 6186 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 99.2% | 14.7% | 100100100 | 2 מתוך 1,1921 מתוך 611 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 90.7% | 78.0% | 99100100 | 8 מתוך 1,1921 מתוך 611 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 127 | 5,690,682 | 200 | 1,169 מתוך 1,19261 מתוך 6186 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | 0.0% | 28.2% | 70.5% | 0.0% | 72.9% | 78 | בל״ד 46.2% |
| 2015 | 1.3%▲1.3 | 38.2%▲10.0 | 60.5%▼10.0 | 0.0%±0.0 | 70.0% | 76 | הרשימה המשותפת 60.5% |
| אפר׳ 2019 | 15.0%▲13.7 | 23.3%▼14.8 | 48.3%▼12.2 | 0.0%±0.0 | 50.0% | 60 | חד״ש-תע״ל 26.7% |
| ספט׳ 2019 | 1.1%▼13.9 | 14.4%▼8.9 | 81.1%▲32.8 | 2.2%▲2.2 | 71.7% | 90 | הרשימה המשותפת 81.1% |
| 2020 | 1.0%▼0.1 | 0.0%▼14.4 | 99.0%▲17.9 | – | 81.9% | 103 | הרשימה המשותפת 99.0% |
| 2021 | 4.8%▲3.8 | 0.0%±0.0 | 95.2%▼3.8 | – | 64.6% | 84 | הרשימה המשותפת 57.1% |
| 2022 | 13.0%▲8.2 | 0.0%±0.0 | 85.0%▼10.2 | 0.0% | 76.3% | 100 | חד״ש-תע״ל 44.0% |
| 2026 | 0.0%▼13.0 | 0.8%▲0.8 | 99.2%▲14.2 | 0.0%±0.0 | 90.7% | 127 | הרשימה המשותפת 66.1% |
מפקד 2022
| אל-עריאן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 200 | 9,601,720 | 100 | 1,153 מתוך 1,16261 מתוך 6186 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 5,000 | – | 802776 | 239 מתוך 1,16245 מתוך 6121 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 24 | 30 | 17157 | 942 מתוך 1,16247 מתוך 6177 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 4.3% | 12.4% | 12157 | 1,000 מתוך 1,15148 מתוך 6179 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 13.1% | 25.8% | 114512 | 1,029 מתוך 1,15933 מתוך 6176 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 74,900 | 104,300 | 6388 | 1,088 מתוך 1,16038 מתוך 6179 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.6% | 69.8% | 398 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מי עמי 2.2 ק״מ · קציר 2.4 ק״מ · ערערה 3.3 ק״מ · ריחן 3.5 ק״מ · אום אל-פחם 3.5 ק״מ