ריחן
סמל למ״ס 3568 · יהודי · מושב שיתופי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית שומרון · אוכלוסייה 440 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 51.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 6.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ריחן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 21.7% | 16.1% | 484290 | 617 מתוך 1,192602 מתוך 1,03814 מתוך 127 |
| הליכוד | 19.0% | 20.5% | 676267 | 397 מתוך 1,192390 מתוך 1,03842 מתוך 127 |
| ביחד | 18.2% | 9.3% | 868496 | 162 מתוך 1,192162 מתוך 1,0385 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 9.3% | 5.7% | 757150 | 299 מתוך 1,192297 מתוך 1,03864 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 9.3% | 5.1% | 817815 | 227 מתוך 1,192226 מתוך 1,038108 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 7.0% | 5.9% | 899094 | 126 מתוך 1,192101 מתוך 1,0388 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.2% | 2.7% | 939291 | 73 מתוך 1,19273 מתוך 1,03811 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 4.7% | 6.4% | 464193 | 641 מתוך 1,192610 מתוך 1,03810 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 1.7% | 878560 | 153 מתוך 1,192151 מתוך 1,03850 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606749 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 41.9% | 44.0% | 60548 | 483 מתוך 1,192475 מתוך 1,038117 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 51.5% | 37.8% | 514593 | 584 מתוך 1,192566 מתוך 1,03810 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 6.2% | 2.8% | 939290 | 75 מתוך 1,19274 מתוך 1,03812 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 81.8% | 78.0% | 818283 | 223 מתוך 1,192176 מתוך 1,03822 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 258 | 5,690,682 | 141521 | 1,021 מתוך 1,192876 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.5% | 49.2% | 0.0% | 18.6% | 61.9% | 59 | קדימה 30.5% |
| 2009 | 46.2%▲15.6 | 46.2%▼3.0 | 0.0%±0.0 | 6.4%▼12.2 | 69.6% | 78 | קדימה 37.2% |
| 2013 | 29.2%▼16.9 | 60.7%▲14.5 | 0.0%±0.0 | 5.6%▼0.8 | 74.2% | 89 | העבודה 29.2% |
| 2015 | 38.4%▲9.2 | 44.4%▼16.2 | 0.0%±0.0 | 16.2%▲10.5 | 76.3% | 99 | המחנה הציוני 29.3% |
| אפר׳ 2019 | 39.4%▲1.0 | 45.8%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 14.2%▼2.0 | 80.7% | 155 | כחול לבן 32.3% |
| ספט׳ 2019 | 42.0%▲2.6 | 50.7%▲4.9 | 0.7%▲0.7 | 6.0%▼8.2 | 76.3% | 150 | כחול לבן 40.0% |
| 2020 | 41.7%▼0.3 | 57.1%▲6.4 | 1.3%▲0.6 | – | 75.4% | 156 | כחול לבן 46.2% |
| 2021 | 45.7%▲4.0 | 50.9%▼6.2 | 0.0%▼1.3 | – | 79.1% | 173 | הליכוד 22.0% |
| 2022 | 41.3%▼4.4 | 58.2%▲7.3 | 0.5%▲0.5 | 0.0% | 76.9% | 184 | יש עתיד 27.2% |
| 2026 | 41.9%▲0.6 | 51.5%▼6.6 | 0.0%▼0.5 | 6.2%▲6.2 | 81.8% | 258 | ישר! 21.7% |
מפקד 2022
| ריחן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 440 | 9,601,720 | 111217 | 1,021 מתוך 1,162891 מתוך 1,027102 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 2,450 | – | 475211 | 622 מתוך 1,162492 מתוך 1,027110 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292480 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,02719 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 3.1% | 12.4% | 9733 | 1,051 מתוך 1,151939 מתוך 1,01677 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.2% | 25.8% | 575250 | 496 מתוך 1,159494 מתוך 1,02762 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 16.9% | 25.3% | 484824 | 527 מתוך 1,012519 מתוך 1,00392 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 151,100 | 104,300 | 807896 | 231 מתוך 1,160229 מתוך 1,0276 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.1% | 69.8% | 593 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שקד 3.1 ק״מ · חיננית 3.3 ק״מ · אל-עריאן 3.5 ק״מ · קציר 3.7 ק״מ · מי עמי 4.2 ק״מ