ערערה

סמל למ״ס 637 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז חיפה · אוכלוסייה 19,920 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 97.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.0 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 0.3%2009: מחנה נתניהו 0.4%2013: מחנה נתניהו 3.0%2015: מחנה נתניהו 0.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 2.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 1.1%2020: מחנה נתניהו 0.4%2021: מחנה נתניהו 1.0%2022: מחנה נתניהו 0.8%2026: מחנה נתניהו 0.3%2006: המחנה שמולו 10.6%2009: המחנה שמולו 1.7%2013: המחנה שמולו 6.0%2015: המחנה שמולו 2.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 14.7%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 3.7%2020: המחנה שמולו 0.6%2021: המחנה שמולו 6.5%2022: המחנה שמולו 2.2%2026: המחנה שמולו 1.7%2006: מפלגות ערביות 87.0%2009: מפלגות ערביות 96.7%2013: מפלגות ערביות 89.6%2015: מפלגות ערביות 96.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 79.9%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 94.0%2020: מפלגות ערביות 98.7%2021: מפלגות ערביות 91.8%2022: מפלגות ערביות 96.3%2026: מפלגות ערביות 97.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהערערהישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת79.9%8.8%9990967 מתוך 1,1927 מתוך 614 מתוך 86
רע״ם17.3%5.9%901386115 מתוך 1,19253 מתוך 6113 מתוך 86
הדמוקרטים1.5%6.4%284712847 מתוך 1,19231 מתוך 6175 מתוך 86
הליכוד0.2%20.5%33261,120 מתוך 1,19223 מתוך 6176 מתוך 86
ישר!0.1%16.1%31541,131 מתוך 1,19244 מתוך 6181 מתוך 86
ביחד0.0%9.3%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.8%0.8%856088136 מתוך 1,19222 מתוך 619 מתוך 86
גוש ביבי0.3%44.0%34281,137 מתוך 1,19226 מתוך 6176 מתוך 86
גוש השינוי1.7%37.8%83591,087 מתוך 1,19237 מתוך 6178 מתוך 86
המפלגות הערביות97.3%14.7%95589249 מתוך 1,19222 מתוך 617 מתוך 86
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה79.5%78.0%613364455 מתוך 1,19241 מתוך 6131 מתוך 86
קולות כשרים12,2665,690,68293758289 מתוך 1,19216 מתוך 6116 מתוך 86

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20060.3%10.6%87.0%0.3%51.4%4,514בל״ד 35.3%
20090.4%▲0.11.7%▼8.996.7%▲9.70.2%▼0.156.1%5,386בל״ד 43.9%
20133.0%▲2.66.0%▲4.389.6%▼7.10.4%▲0.353.1%5,709רע״ם-תע״ל 34.1%
20150.5%▼2.52.2%▼3.896.2%▲6.60.4%▼0.169.7%7,953הרשימה המשותפת 96.2%
אפר׳ 20192.9%▲2.514.7%▲12.579.9%▼16.30.2%▼0.239.2%5,022חד״ש-תע״ל 54.3%
ספט׳ 20191.1%▼1.83.7%▼11.094.0%▲14.00.1%▼0.156.1%7,320הרשימה המשותפת 94.0%
20200.4%▼0.70.6%▼3.198.7%▲4.7–68.6%9,081הרשימה המשותפת 98.7%
20211.0%▲0.66.5%▲5.991.8%▼6.9–39.1%5,286הרשימה המשותפת 61.0%
20220.8%▼0.22.2%▼4.296.3%▲4.50.0%52.5%7,393בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 45.1%
20260.3%▼0.51.7%▼0.697.3%▲1.00.0%±0.079.5%12,266הרשימה המשותפת 79.9%

מפקד 2022

ערערהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)19,9209,601,72092788493 מתוך 1,16214 מתוך 6115 מתוך 86
תושבים לקמ״ר3,628–69561360 מתוך 1,16258 מתוך 6134 מתוך 86
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2630213818874 מתוך 1,16228 מתוך 6170 מתוך 86
בני 65 ומעלה6.3%12.4%226321897 מתוך 1,15123 מתוך 6168 מתוך 86
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)18.5%25.8%218519914 מתוך 1,15910 מתוך 6170 מתוך 86
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)82,500104,3001168151,035 מתוך 1,16020 מתוך 6173 מתוך 86

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202260.7%69.8%1,024 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים