מצפה אילן

סמל למ״ס 1370 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 790 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 79.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 12.1 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262013: מחנה נתניהו 95.7%2015: מחנה נתניהו 92.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 94.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 93.5%2020: מחנה נתניהו 93.6%2021: מחנה נתניהו 93.9%2022: מחנה נתניהו 91.7%2026: מחנה נתניהו 79.6%2013: המחנה שמולו 3.3%2015: המחנה שמולו 5.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 2.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 6.5%2020: המחנה שמולו 5.9%2021: המחנה שמולו 5.6%2022: המחנה שמולו 7.9%2026: המחנה שמולו 15.1%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 1.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמצפה אילןישראלאחוזוןדירוג
הציונות הדתית וזהות51.2%5.1%949310073 מתוך 1,19272 מתוך 1,0381 מתוך 86
הליכוד12.7%20.5%544866543 מתוך 1,192530 מתוך 1,03830 מתוך 86
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה11.7%1.7%979710030 מתוך 1,19229 מתוך 1,0381 מתוך 86
ביחד8.0%9.3%423326690 מתוך 1,192688 מתוך 1,03863 מתוך 86
ישר!5.2%16.1%251720891 מתוך 1,192857 מתוך 1,03869 מתוך 86
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.9%2.7%838195193 מתוך 1,192193 מתוך 1,0385 מתוך 86
עוצמה יהודית3.1%5.7%474071625 מתוך 1,192618 מתוך 1,03824 מתוך 86
ישראל ביתנו1.5%5.9%272022857 מתוך 1,192822 מתוך 1,03867 מתוך 86
נעם מתחת לאחוז החסימה0.6%0.2%91909897 מתוך 1,19295 מתוך 1,0383 מתוך 86
ש״ס0.3%5.3%443853605 מתוך 1,192585 מתוך 1,03835 מתוך 86
הדמוקרטים0.3%6.4%101111,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,03884 מתוך 86
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485435477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03842 מתוך 86
גוש ביבי79.6%44.0%817998224 מתוך 1,192223 מתוך 1,0383 מתוך 86
גוש השינוי15.1%37.8%272021867 מתוך 1,192828 מתוך 1,03868 מתוך 86
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש4.9%2.8%838095199 מתוך 1,192198 מתוך 1,0385 מתוך 86
אחוז הצבעה73.1%78.0%212119932 מתוך 1,192820 מתוך 1,03870 מתוך 86
קולות כשרים3245,690,682232513919 מתוך 1,192775 מתוך 1,03875 מתוך 86

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006––––––
2009––––––
201395.7%3.3%0.0%1.1%95.8%92הבית היהודי 76.1%
201592.7%▼2.95.2%▲1.91.0%▲1.00.0%▼1.199.0%96הבית היהודי 75.0%
אפר׳ 201994.0%▲1.32.0%▼3.20.0%▼1.04.0%▲4.090.3%149הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 47.7%
ספט׳ 201993.5%▼0.56.5%▲4.50.0%±0.00.0%▼4.087.6%184ימינה 77.7%
202093.6%▲0.15.9%▼0.60.0%±0.0–89.1%204ימינה 72.1%
202193.9%▲0.35.6%▼0.30.0%±0.0–85.0%231ימינה 68.8%
202291.7%▼2.27.9%▲2.30.0%±0.00.0%82.2%266הבית היהודי (מתחת לאחוז החסימה) 41.4%
202679.6%▼12.115.1%▲7.20.0%±0.04.9%▲4.973.1%324הציונות הדתית וזהות 51.2%

מפקד 2022

מצפה אילןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7909,601,720394431698 מתוך 1,162574 מתוך 1,02759 מתוך 86
תושבים לקמ״ר5,259–818578220 מתוך 1,162158 מתוך 1,02720 מתוך 86
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני14302201,137 מתוך 1,1621,003 מתוך 1,02786 מתוך 86
בני 65 ומעלה0.1%12.4%0001,147 מתוך 1,1511,012 מתוך 1,01686 מתוך 86
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)60.6%25.8%999910014 מתוך 1,15914 מתוך 1,0271 מתוך 86
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)40.2%25.3%93939466 מתוך 1,01266 מתוך 1,0035 מתוך 68
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)190,600104,30097969639 מתוך 1,16039 מתוך 1,0274 מתוך 86

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202293.4%69.8%64 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים