מייסר
סמל למ״ס 649 · ערבי מוסלמי · כפר ערבי · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 1,930 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 97.9% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.8 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מייסר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 75.2% | 8.8% | 998293 | 13 מתוך 1,19212 מתוך 617 מתוך 86 |
| רע״ם | 22.8% | 5.9% | 923089 | 102 מתוך 1,19243 מתוך 6110 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 1.0% | 6.4% | 23279 | 907 מתוך 1,19240 מתוך 6177 מתוך 86 |
| הליכוד | 0.1% | 20.5% | 152 | 1,156 מתוך 1,19243 מתוך 6182 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.0% | 0.8% | 917293 | 87 מתוך 1,19213 מתוך 616 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 0.1% | 44.0% | 152 | 1,179 מתוך 1,19255 מתוך 6184 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 1.0% | 37.8% | 5132 | 1,123 מתוך 1,19251 מתוך 6184 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 97.9% | 14.7% | 978295 | 37 מתוך 1,19212 מתוך 615 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 76.2% | 78.0% | 361335 | 764 מתוך 1,19253 מתוך 6156 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 1,151 | 5,690,682 | 771762 | 276 מתוך 1,19251 מתוך 6133 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.5% | 33.3% | 61.1% | 1.6% | 44.3% | 378 | רע״ם-תע״ל 32.8% |
| 2009 | 1.1%▲0.6 | 6.3%▼27.0 | 92.0%▲30.9 | 0.0%▼1.6 | 38.1% | 349 | רע״ם-תע״ל 45.3% |
| 2013 | 14.2%▲13.0 | 16.5%▲10.2 | 65.3%▼26.6 | 0.7%▲0.7 | 41.8% | 430 | רע״ם-תע״ל 40.5% |
| 2015 | 0.0%▼14.2 | 3.2%▼13.4 | 96.6%▲31.2 | 0.0%▼0.7 | 61.2% | 696 | הרשימה המשותפת 96.6% |
| אפר׳ 2019 | 0.4%▲0.4 | 18.8%▲15.7 | 78.2%▼18.4 | 0.2%▲0.2 | 36.5% | 467 | חד״ש-תע״ל 52.9% |
| ספט׳ 2019 | 1.0%▲0.5 | 18.7%▼0.1 | 80.1%▲1.9 | 0.0%▼0.2 | 56.7% | 732 | הרשימה המשותפת 80.1% |
| 2020 | 1.0%±0.0 | 1.2%▼17.5 | 97.8%▲17.8 | – | 63.5% | 837 | הרשימה המשותפת 97.8% |
| 2021 | 2.0%▲1.1 | 6.7%▲5.5 | 90.8%▼7.0 | – | 33.0% | 448 | הרשימה המשותפת 60.0% |
| 2022 | 0.8%▼1.2 | 1.7%▼5.0 | 97.1%▲6.3 | 0.0% | 42.1% | 593 | חד״ש-תע״ל 40.6% |
| 2026 | 0.1%▼0.8 | 1.0%▼0.7 | 97.9%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 76.2% | 1,151 | הרשימה המשותפת 75.2% |
מפקד 2022
| מייסר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,930 | 9,601,720 | 761362 | 285 מתוך 1,16253 מתוך 6133 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 5,375 | – | 823381 | 208 מתוך 1,16241 מתוך 6117 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 27 | 30 | 255720 | 832 מתוך 1,16217 מתוך 6168 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 7.3% | 12.4% | 278824 | 834 מתוך 1,1518 מתוך 6166 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 14.5% | 25.8% | 136314 | 1,001 מתוך 1,15923 מתוך 6174 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 95,100 | 104,300 | 219822 | 911 מתוך 1,1602 מתוך 6167 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 50.2% | 69.8% | 1,092 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מצר 0.7 ק״מ · חריש 1.8 ק״מ · מענית 1.9 ק״מ · שער מנשה 2.6 ק״מ · באקה אל-גרביה 2.7 ק״מ