ברקאי
סמל למ״ס 617 · יהודי · קיבוץ · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 550 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 92.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.4 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ברקאי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 43.6% | 6.4% | 989896 | 18 מתוך 1,19218 מתוך 1,0383 מתוך 86 |
| ישר! | 33.1% | 16.1% | 676355 | 390 מתוך 1,192382 מתוך 1,03839 מתוך 86 |
| ביחד | 13.4% | 9.3% | 605454 | 471 מתוך 1,192470 מתוך 1,03840 מתוך 86 |
| הליכוד | 2.9% | 20.5% | 17829 | 985 מתוך 1,192955 מתוך 1,03861 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 2.1% | 5.9% | 332627 | 788 מתוך 1,192756 מתוך 1,03862 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.7% | 261726 | 859 מתוך 1,192848 מתוך 1,03862 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.8% | 5.1% | 16429 | 990 מתוך 1,192981 מתוך 1,03859 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 8.8% | 829467 | 192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03826 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.8% | 5.9% | 839475 | 194 מתוך 1,19249 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534868 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,03827 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 15524 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,03862 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485435 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 4.5% | 44.0% | 14327 | 1,030 מתוך 1,1921,003 מתוך 1,03863 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 92.1% | 37.8% | 979692 | 36 מתוך 1,19236 מתוך 1,0388 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 1.6% | 14.7% | 839575 | 190 מתוך 1,19241 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 1.6% | 2.8% | 261626 | 869 מתוך 1,192851 מתוך 1,03862 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 69.9% | 78.0% | 11107 | 1,053 מתוך 1,192929 מתוך 1,03880 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 381 | 5,690,682 | 313421 | 828 מתוך 1,192686 מתוך 1,03868 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.6% | 88.0% | 2.0% | 7.6% | 61.6% | 249 | מרצ-יחד 45.8% |
| 2009 | 5.0%▲3.4 | 91.2%▲3.2 | 1.2%▼0.9 | 1.9%▼5.7 | 62.9% | 260 | התנועה החדשה-מרצ 52.7% |
| 2013 | 2.3%▼2.7 | 89.9%▼1.2 | 2.6%▲1.4 | 2.3%▲0.4 | 66.1% | 308 | מרצ 47.7% |
| 2015 | 3.7%▲1.4 | 88.4%▼1.6 | 1.2%▼1.4 | 5.8%▲3.5 | 68.2% | 327 | המחנה הציוני 48.9% |
| אפר׳ 2019 | 4.3%▲0.7 | 93.3%▲5.0 | 0.6%▼0.6 | 1.7%▼4.1 | 67.9% | 345 | כחול לבן 40.6% |
| ספט׳ 2019 | 3.3%▼1.1 | 94.3%▲1.0 | 1.2%▲0.6 | 1.2%▼0.5 | 65.5% | 334 | המחנה הדמוקרטי 40.4% |
| 2020 | 3.3%±0.0 | 95.2%▲0.9 | 1.5%▲0.3 | – | 64.5% | 333 | כחול לבן 52.3% |
| 2021 | 4.7%▲1.4 | 93.3%▼1.9 | 0.6%▼0.9 | – | 65.0% | 341 | מרצ 36.4% |
| 2022 | 3.9%▼0.8 | 92.5%▼0.8 | 0.9%▲0.3 | 0.0% | 62.8% | 333 | מרצ (מתחת לאחוז החסימה) 36.9% |
| 2026 | 4.5%▲0.6 | 92.1%▼0.4 | 1.6%▲0.7 | 1.6%▲1.6 | 69.9% | 381 | הדמוקרטים 43.6% |
מפקד 2022
| ברקאי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 550 | 9,601,720 | 212314 | 917 מתוך 1,162789 מתוך 1,02774 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 2,405 | – | 455138 | 635 מתוך 1,162505 מתוך 1,02754 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888786 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02710 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 13.9% | 12.4% | 696659 | 344 מתוך 1,151337 מתוך 1,01634 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.4% | 25.8% | 716771 | 334 מתוך 1,159332 מתוך 1,02725 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 21.1% | 25.3% | 636457 | 369 מתוך 1,012363 מתוך 1,00330 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 134,300 | 104,300 | 676368 | 387 מתוך 1,160384 מתוך 1,02728 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 92.4% | 69.8% | 82 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מענית 2.1 ק״מ · עין עירון 2.1 ק״מ · חריש 2.4 ק״מ · עין שמר 2.5 ק״מ · אום אל-קוטוף 2.6 ק״מ