עין עירון

סמל למ״ס 223 · יהודי · מושב · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 610 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 90.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 6.2%2009: מחנה נתניהו 10.9%2013: מחנה נתניהו 8.1%2015: מחנה נתניהו 6.8%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 9.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 7.0%2020: מחנה נתניהו 9.7%2021: מחנה נתניהו 8.5%2022: מחנה נתניהו 10.0%2026: מחנה נתניהו 5.9%2006: המחנה שמולו 77.3%2009: המחנה שמולו 76.9%2013: המחנה שמולו 77.7%2015: המחנה שמולו 81.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 89.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 90.3%2020: המחנה שמולו 89.3%2021: המחנה שמולו 89.6%2022: המחנה שמולו 85.6%2026: המחנה שמולו 90.4%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.8%2013: מפלגות ערביות 2.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.6%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.9%2020: מפלגות ערביות 0.9%2021: מפלגות ערביות 0.6%2022: מפלגות ערביות 1.6%2026: מפלגות ערביות 0.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהעין עירוןישראלאחוזוןדירוג
ישר!40.5%16.1%908984124 מתוך 1,192120 מתוך 1,03815 מתוך 86
הדמוקרטים29.5%6.4%898885124 מתוך 1,192123 מתוך 1,03814 מתוך 86
ביחד15.6%9.3%736972321 מתוך 1,192320 מתוך 1,03824 מתוך 86
ישראל ביתנו4.8%5.9%666462381 מתוך 1,192352 מתוך 1,03831 מתוך 86
הליכוד3.1%20.5%18931971 מתוך 1,192942 מתוך 1,03859 מתוך 86
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.8%2.7%484047605 מתוך 1,192602 מתוך 1,03844 מתוך 86
עוצמה יהודית0.8%5.7%211136920 מתוך 1,192903 מתוך 1,03852 מתוך 86
הציונות הדתית וזהות0.8%5.1%16429990 מתוך 1,192981 מתוך 1,03859 מתוך 86
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.8%1.7%251542866 מתוך 1,192854 מתוך 1,03848 מתוך 86
ש״ס0.3%5.3%443853605 מתוך 1,192585 מתוך 1,03835 מתוך 86
הרשימה המשותפת0.3%8.8%667536343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03846 מתוך 86
רע״ם0.3%5.9%647351344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03834 מתוך 86
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485435477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03842 מתוך 86
גוש ביבי5.9%44.0%16631999 מתוך 1,192972 מתוך 1,03860 מתוך 86
גוש השינוי90.4%37.8%93928579 מתוך 1,19279 מתוך 1,03814 מתוך 86
המפלגות הערביות0.6%14.7%677747356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03842 מתוך 86
לא התחייבו לגוש2.8%2.8%473947611 מתוך 1,192606 מתוך 1,03845 מתוך 86
אחוז הצבעה82.3%78.0%838584195 מתוך 1,192152 מתוך 1,03814 מתוך 86
קולות כשרים3535,690,682272918872 מתוך 1,192729 מתוך 1,03870 מתוך 86

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20066.2%77.3%0.0%16.4%77.3%225קדימה 39.1%
200910.9%▲4.776.9%▼0.40.8%▲0.89.3%▼7.174.3%247קדימה 51.8%
20138.1%▼2.877.7%▲0.82.0%▲1.24.1%▼5.382.0%296יש עתיד 29.1%
20156.8%▼1.381.8%▲4.10.0%▼2.010.8%▲6.783.5%325המחנה הציוני 56.3%
אפר׳ 20199.0%▲2.389.5%▲7.70.6%▲0.60.6%▼10.283.9%343כחול לבן 65.0%
ספט׳ 20197.0%▼2.190.3%▲0.80.9%▲0.31.8%▲1.281.5%330כחול לבן 61.5%
20209.7%▲2.789.3%▼1.00.9%±0.0–80.4%319כחול לבן 70.8%
20218.5%▼1.289.6%▲0.30.6%▼0.3–80.2%328יש עתיד 29.0%
202210.0%▲1.585.6%▼4.01.6%▲1.00.0%75.7%320יש עתיד 46.6%
20265.9%▼4.190.4%▲4.70.6%▼1.02.8%▲2.882.3%353ישר! 40.5%

מפקד 2022

עין עירוןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6109,601,720242716873 מתוך 1,162746 מתוך 1,02772 מתוך 86
תושבים לקמ״ר1,801–202316929 מתוך 1,162796 מתוך 1,02772 מתוך 86
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3230494333534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02752 מתוך 86
בני 65 ומעלה9.5%12.4%423640650 מתוך 1,151630 מתוך 1,01652 מתוך 86
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)37.3%25.8%615660448 מתוך 1,159446 מתוך 1,02734 מתוך 86
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)8.4%25.3%14147867 מתוך 1,012858 מתוך 1,00363 מתוך 68
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)107,800104,300352838747 מתוך 1,160740 מתוך 1,02754 מתוך 86

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202272.9%69.8%791 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים