משמרות

סמל למ״ס 213 · יהודי · קיבוץ · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 1,270 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 90.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 4.0%2009: מחנה נתניהו 6.8%2013: מחנה נתניהו 8.6%2015: מחנה נתניהו 10.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 8.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 8.6%2020: מחנה נתניהו 9.5%2021: מחנה נתניהו 8.8%2022: מחנה נתניהו 10.2%2026: מחנה נתניהו 6.8%2006: המחנה שמולו 78.5%2009: המחנה שמולו 85.3%2013: המחנה שמולו 84.1%2015: המחנה שמולו 83.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 86.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 89.7%2020: המחנה שמולו 89.9%2021: המחנה שמולו 89.7%2022: המחנה שמולו 87.3%2026: המחנה שמולו 90.9%2006: מפלגות ערביות 0.7%2009: מפלגות ערביות 0.6%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.5%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.4%2021: מפלגות ערביות 0.6%2022: מפלגות ערביות 0.5%2026: מפלגות ערביות 0.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמשמרותישראלאחוזוןדירוג
ישר!35.9%16.1%767364284 מתוך 1,192277 מתוך 1,03831 מתוך 86
הדמוקרטים27.8%6.4%888684147 מתוך 1,192146 מתוך 1,03815 מתוך 86
ביחד22.0%9.3%97969837 מתוך 1,19237 מתוך 1,0383 מתוך 86
ישראל ביתנו5.2%5.9%737272304 מתוך 1,192276 מתוך 1,03824 מתוך 86
הליכוד3.1%20.5%18931971 מתוך 1,192942 מתוך 1,03859 מתוך 86
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.0%2.7%332434782 מתוך 1,192774 מתוך 1,03856 מתוך 86
הציונות הדתית וזהות1.4%5.1%231239902 מתוך 1,192893 מתוך 1,03851 מתוך 86
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.4%1.7%423458656 מתוך 1,192650 מתוך 1,03834 מתוך 86
עוצמה יהודית0.9%5.7%231341891 מתוך 1,192877 מתוך 1,03847 מתוך 86
הרשימה המשותפת0.1%8.8%485616535 מתוך 1,192382 מתוך 1,03865 מתוך 86
רע״ם0.1%5.9%485527534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03855 מתוך 86
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי6.8%44.0%18835973 מתוך 1,192948 מתוך 1,03855 מתוך 86
גוש השינוי90.9%37.8%94948967 מתוך 1,19267 מתוך 1,03810 מתוך 86
המפלגות הערביות0.3%14.7%495627518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03856 מתוך 86
לא התחייבו לגוש2.0%2.8%322433789 מתוך 1,192776 מתוך 1,03857 מתוך 86
אחוז הצבעה82.6%78.0%858786178 מתוך 1,192137 מתוך 1,03812 מתוך 86
קולות כשרים7055,690,682667455399 מתוך 1,192273 מתוך 1,03839 מתוך 86

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20064.0%78.5%0.7%16.8%65.1%149העבודה-מימד 58.4%
20096.8%▲2.885.3%▲6.80.6%▼0.14.5%▼12.374.5%177העבודה 45.2%
20138.6%▲1.884.1%▼1.20.0%▼0.64.3%▼0.277.2%233העבודה 38.2%
201510.7%▲2.183.8%▼0.30.5%▲0.54.9%▲0.680.0%365המחנה הציוני 60.0%
אפר׳ 20198.9%▼1.886.3%▲2.40.2%▼0.34.7%▼0.379.6%451כחול לבן 59.0%
ספט׳ 20198.6%▼0.389.7%▲3.50.2%±0.01.5%▼3.279.8%467כחול לבן 58.7%
20209.5%▲0.989.9%▲0.20.4%▲0.2–81.7%494כחול לבן 68.2%
20218.8%▼0.789.7%▼0.20.6%▲0.2–81.2%534יש עתיד 29.0%
202210.2%▲1.487.3%▼2.40.5%±0.00.0%79.2%581יש עתיד 43.2%
20266.8%▼3.390.9%▲3.70.3%▼0.22.0%▲2.082.6%705ישר! 35.9%

מפקד 2022

משמרותישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,2709,601,720667456389 מתוך 1,162271 מתוך 1,02738 מתוך 86
תושבים לקמ״ר3,532–687460374 מתוך 1,162266 מתוך 1,02735 מתוך 86
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני243017167942 מתוך 1,162851 מתוך 1,02777 מתוך 86
בני 65 ומעלה4.0%12.4%121051,014 מתוך 1,151911 מתוך 1,01681 מתוך 86
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)53.7%25.8%97969939 מתוך 1,15938 מתוך 1,0272 מתוך 86
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)33.4%25.3%878785133 מתוך 1,012132 מתוך 1,00311 מתוך 68
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)197,400104,30098989925 מתוך 1,16025 מתוך 1,0272 מתוך 86

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202286.5%69.8%242 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים