עין שמר

סמל למ״ס 139 · יהודי · קיבוץ · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 810 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 92.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.4 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 1.7%2009: מחנה נתניהו 6.6%2013: מחנה נתניהו 5.7%2015: מחנה נתניהו 6.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 6.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 5.4%2020: מחנה נתניהו 5.6%2021: מחנה נתניהו 5.7%2022: מחנה נתניהו 5.9%2026: מחנה נתניהו 6.2%2006: המחנה שמולו 92.3%2009: המחנה שמולו 89.8%2013: המחנה שמולו 87.2%2015: המחנה שמולו 87.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 90.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 91.3%2020: המחנה שמולו 93.4%2021: המחנה שמולו 93.4%2022: המחנה שמולו 92.0%2026: המחנה שמולו 92.3%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 1.2%2013: מפלגות ערביות 1.2%2015: מפלגות ערביות 0.5%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.5%2021: מפלגות ערביות 0.2%2022: מפלגות ערביות 0.7%2026: מפלגות ערביות 0.4%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהעין שמרישראלאחוזוןדירוג
הדמוקרטים39.3%6.4%97969539 מתוך 1,19239 מתוך 1,0385 מתוך 86
ישר!36.8%16.1%787667256 מתוך 1,192251 מתוך 1,03828 מתוך 86
ביחד12.6%9.3%575147506 מתוך 1,192505 מתוך 1,03844 מתוך 86
הליכוד4.1%20.5%231439919 מתוך 1,192891 מתוך 1,03852 מתוך 86
ישראל ביתנו3.6%5.9%494441590 מתוך 1,192559 מתוך 1,03851 מתוך 86
עוצמה יהודית0.9%5.7%231341891 מתוך 1,192877 מתוך 1,03847 מתוך 86
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.9%2.7%18821960 מתוך 1,192941 מתוך 1,03868 מתוך 86
הציונות הדתית וזהות0.7%5.1%153261,002 מתוך 1,192993 מתוך 1,03862 מתוך 86
רע״ם0.4%5.9%718262288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03830 מתוך 86
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.4%1.7%17729970 מתוך 1,192954 מתוך 1,03861 מתוך 86
יהדות התורה0.2%5.5%635868358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03823 מתוך 86
ש״ס0.0%5.3%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364025622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03857 מתוך 86
גוש ביבי6.2%44.0%17733989 מתוך 1,192962 מתוך 1,03858 מתוך 86
גוש השינוי92.3%37.8%97979332 מתוך 1,19232 מתוך 1,0387 מתוך 86
המפלגות הערביות0.4%14.7%576536453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03852 מתוך 86
לא התחייבו לגוש0.9%2.8%18821965 מתוך 1,192942 מתוך 1,03868 מתוך 86
אחוז הצבעה75.9%78.0%353532776 מתוך 1,192677 מתוך 1,03858 מתוך 86
קולות כשרים5625,690,682546144541 מתוך 1,192408 מתוך 1,03849 מתוך 86

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20061.7%92.3%0.0%5.6%72.1%413מרצ-יחד 56.7%
20096.6%▲4.989.8%▼2.51.2%▲1.21.7%▼3.970.1%410התנועה החדשה-מרצ 41.0%
20135.7%▼0.987.2%▼2.51.2%±0.01.9%▲0.273.2%423מרצ 43.0%
20156.6%▲0.987.0%▼0.20.5%▼0.75.9%▲4.074.5%438המחנה הציוני 48.4%
אפר׳ 20196.5%▼0.190.9%▲3.90.2%▼0.21.6%▼4.375.2%429כחול לבן 46.6%
ספט׳ 20195.4%▼1.191.3%▲0.40.0%▼0.22.6%▲0.972.9%427כחול לבן 44.3%
20205.6%▲0.293.4%▲2.10.5%▲0.5–72.6%427כחול לבן 52.9%
20215.7%▲0.193.4%▼0.10.2%▼0.2–71.7%422מרצ 37.7%
20225.9%▲0.292.0%▼1.40.7%▲0.40.0%71.4%461יש עתיד 37.1%
20266.2%▲0.492.3%▲0.40.4%▼0.30.9%▲0.975.9%562הדמוקרטים 39.3%

מפקד 2022

עין שמרישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)8109,601,720414535677 מתוך 1,162554 מתוך 1,02754 מתוך 86
תושבים לקמ״ר1,763–192114945 מתוך 1,162812 מתוך 1,02774 מתוך 86
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3730838176141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02714 מתוך 86
בני 65 ומעלה23.1%12.4%97979633 מתוך 1,15133 מתוך 1,0164 מתוך 86
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)36.4%25.8%585258489 מתוך 1,159487 מתוך 1,02737 מתוך 86
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)19.8%25.3%595952411 מתוך 1,012405 מתוך 1,00333 מתוך 68
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)121,700104,300544856533 מתוך 1,160529 מתוך 1,02737 מתוך 86

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202281.4%69.8%460 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים