אום אל-קוטוף

סמל למ״ס 2024 · ערבי מוסלמי · כפר ערבי · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 1,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 98.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 2.1 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 1.3%2009: מחנה נתניהו 1.0%2013: מחנה נתניהו 2.6%2015: מחנה נתניהו 1.2%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 12.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 4.9%2020: מחנה נתניהו 0.9%2021: מחנה נתניהו 9.0%2022: מחנה נתניהו 0.4%2026: מחנה נתניהו 0.5%2006: המחנה שמולו 34.5%2009: המחנה שמולו 11.2%2013: המחנה שמולו 16.1%2015: המחנה שמולו 6.4%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 27.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 8.7%2020: המחנה שמולו 2.1%2021: המחנה שמולו 11.2%2022: המחנה שמולו 3.4%2026: המחנה שמולו 1.1%2006: מפלגות ערביות 62.4%2009: מפלגות ערביות 87.8%2013: מפלגות ערביות 79.0%2015: מפלגות ערביות 91.9%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 60.8%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 81.8%2020: מפלגות ערביות 96.4%2021: מפלגות ערביות 79.5%2022: מפלגות ערביות 96.0%2026: מפלגות ערביות 98.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהאום אל-קוטוףישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת74.2%8.8%99789214 מתוך 1,19213 מתוך 618 מתוך 86
רע״ם23.8%5.9%923291100 מתוך 1,19241 מתוך 619 מתוך 86
הליכוד0.5%20.5%882151,090 מתוך 1,19210 מתוך 6172 מתוך 86
הדמוקרטים0.5%6.4%1574998 מתוך 1,19256 מתוך 6183 מתוך 86
ישר!0.3%16.1%750131,082 מתוך 1,19224 מתוך 6174 מתוך 86
ביחד0.1%9.3%753141,073 מתוך 1,1929 מתוך 6171 מתוך 86
ישראל ביתנו0.1%5.9%950121,056 מתוך 1,19219 מתוך 6174 מתוך 86
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.4%0.8%60753372 מתוך 1,19247 מתוך 6134 מתוך 86
גוש ביבי0.5%44.0%672141,105 מתוך 1,19214 מתוך 6173 מתוך 86
גוש השינוי1.1%37.8%61841,117 מתוך 1,19247 מתוך 6183 מתוך 86
המפלגות הערביות98.0%14.7%97839632 מתוך 1,19211 מתוך 614 מתוך 86
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה87.8%78.0%98989919 מתוך 1,1922 מתוך 612 מתוך 86
קולות כשרים7615,690,68269758368 מתוך 1,19257 מתוך 6137 מתוך 86

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20061.3%34.5%62.4%0.0%48.8%226בל״ד 33.2%
20091.0%▼0.311.2%▼23.387.8%▲25.40.0%±0.059.7%295רע״ם-תע״ל 53.6%
20132.6%▲1.616.1%▲4.979.0%▼8.81.0%▲1.054.7%310רע״ם-תע״ל 43.2%
20151.2%▼1.46.4%▼9.891.9%▲12.90.0%▼1.083.1%519הרשימה המשותפת 91.9%
אפר׳ 201912.2%▲11.027.1%▲20.760.8%▼31.10.0%±0.052.4%362חד״ש-תע״ל 31.2%
ספט׳ 20194.9%▼7.28.7%▼18.481.8%▲21.00.2%▲0.272.0%506הרשימה המשותפת 81.8%
20200.9%▼4.12.1%▼6.696.4%▲14.6–80.9%579הרשימה המשותפת 96.4%
20219.0%▲8.211.2%▲9.179.5%▼16.9–51.2%376הרשימה המשותפת 44.4%
20220.4%▼8.63.4%▼7.896.0%▲16.40.0%57.9%446בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 38.6%
20260.5%▲0.11.1%▼2.398.0%▲2.10.0%±0.087.8%761הרשימה המשותפת 74.2%

מפקד 2022

אום אל-קוטוףישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,2009,601,72064553414 מתוך 1,16258 מתוך 6140 מתוך 86
תושבים לקמ״ר3,986–721066329 מתוך 1,16255 מתוך 6130 מתוך 86
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני243017157942 מתוך 1,16247 מתוך 6177 מתוך 86
בני 65 ומעלה4.3%12.4%121571,000 מתוך 1,15148 מתוך 6179 מתוך 86
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)22.8%25.8%309726811 מתוך 1,1593 מתוך 6164 מתוך 86
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)93,600104,300209521930 מתוך 1,1604 מתוך 6168 מתוך 86

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202264.6%69.8%976 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים