כפר קרע

סמל למ״ס 654 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז חיפה · אוכלוסייה 19,890 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 97.1% (ארצי 14.7%), ירידה של 0.3 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 0.8%2009: מחנה נתניהו 1.0%2013: מחנה נתניהו 0.9%2015: מחנה נתניהו 0.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 2.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 2.3%2020: מחנה נתניהו 1.7%2021: מחנה נתניהו 3.6%2022: מחנה נתניהו 0.6%2026: מחנה נתניהו 0.3%2006: המחנה שמולו 18.9%2009: המחנה שמולו 3.5%2013: המחנה שמולו 8.7%2015: המחנה שמולו 2.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 13.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 5.4%2020: המחנה שמולו 1.1%2021: המחנה שמולו 6.0%2022: המחנה שמולו 1.8%2026: המחנה שמולו 2.0%2006: מפלגות ערביות 75.2%2009: מפלגות ערביות 93.3%2013: מפלגות ערביות 88.5%2015: מפלגות ערביות 94.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 81.5%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 90.7%2020: מפלגות ערביות 96.6%2021: מפלגות ערביות 89.9%2022: מפלגות ערביות 97.3%2026: מפלגות ערביות 97.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר קרעישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת54.6%8.8%95158657 מתוך 1,19252 מתוך 6113 מתוך 86
רע״ם42.5%5.9%95939662 מתוך 1,1925 מתוך 614 מתוך 86
הדמוקרטים1.7%6.4%305514824 מתוך 1,19226 מתוך 6172 מתוך 86
ישר!0.2%16.1%53071,105 מתוך 1,19232 מתוך 6176 מתוך 86
הליכוד0.2%20.5%33261,120 מתוך 1,19223 מתוך 6176 מתוך 86
ש״ס0.1%5.3%326836744 מתוך 1,1927 מתוך 6148 מתוך 86
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.6%0.8%763871216 מתוך 1,19230 מתוך 6115 מתוך 86
גוש ביבי0.3%44.0%34281,137 מתוך 1,19226 מתוך 6176 מתוך 86
גוש השינוי2.0%37.8%1050111,069 מתוך 1,19230 מתוך 6177 מתוך 86
המפלגות הערביות97.1%14.7%95539159 מתוך 1,19228 מתוך 619 מתוך 86
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה82.6%78.0%856386178 מתוך 1,19223 מתוך 6112 מתוך 86
קולות כשרים12,4615,690,68293778488 מתוך 1,19215 מתוך 6115 מתוך 86

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20060.8%18.9%75.2%0.3%64.8%5,365בל״ד 43.4%
20091.0%▲0.23.5%▼15.493.3%▲18.10.1%▼0.269.5%6,315בל״ד 56.5%
20130.9%▼0.18.7%▲5.388.5%▼4.80.5%▲0.467.2%6,974בל״ד 50.0%
20150.5%▼0.52.8%▼6.094.3%▲5.81.5%▲1.074.6%8,320הרשימה המשותפת 94.3%
אפר׳ 20192.8%▲2.313.5%▲10.781.5%▼12.80.8%▼0.747.2%5,897חד״ש-תע״ל 42.0%
ספט׳ 20192.3%▼0.55.4%▼8.190.7%▲9.20.2%▼0.664.5%8,180הרשימה המשותפת 90.7%
20201.7%▼0.61.1%▼4.296.6%▲5.9–71.9%9,232הרשימה המשותפת 96.6%
20213.6%▲1.86.0%▲4.989.9%▼6.6–45.5%5,973הרשימה המשותפת 54.1%
20220.6%▼3.01.8%▼4.397.3%▲7.40.0%62.2%8,489רע״ם 50.3%
20260.3%▼0.32.0%▲0.297.1%▼0.30.0%±0.082.6%12,461הרשימה המשותפת 54.6%

מפקד 2022

כפר קרעישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)19,8909,601,72092778294 מתוך 1,16215 מתוך 6116 מתוך 86
תושבים לקמ״ר3,320–65059406 מתוך 1,16261 מתוך 6136 מתוך 86
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2730255720832 מתוך 1,16217 מתוך 6168 מתוך 86
בני 65 ומעלה6.1%12.4%215518906 מתוך 1,15128 מתוך 6170 מתוך 86
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)17.3%25.8%198018938 מתוך 1,15913 מתוך 6171 מתוך 86
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)81,600104,3001063131,043 מתוך 1,16023 מתוך 6175 מתוך 86

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202267.5%69.8%936 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים