רגבים
סמל למ״ס 444 · יהודי · קיבוץ · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 630 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 84.3% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רגבים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.5% | 16.1% | 868578 | 156 מתוך 1,192152 מתוך 1,03819 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 27.7% | 6.4% | 888682 | 149 מתוך 1,192148 מתוך 1,03816 מתוך 86 |
| ביחד | 13.6% | 9.3% | 625655 | 454 מתוך 1,192453 מתוך 1,03839 מתוך 86 |
| הליכוד | 5.8% | 20.5% | 302247 | 823 מתוך 1,192797 מתוך 1,03846 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 3.4% | 5.9% | 464139 | 626 מתוך 1,192595 מתוך 1,03852 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595364 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,03829 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413361 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,03830 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 2.1% | 5.7% | 382954 | 730 מתוך 1,192721 מתוך 1,03838 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 8.8% | 829467 | 192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03826 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19831 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,03859 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647351 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03834 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485435 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 11.0% | 44.0% | 271947 | 862 מתוך 1,192841 מתוך 1,03846 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 84.3% | 37.8% | 827971 | 217 מתוך 1,192217 מתוך 1,03826 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 14.7% | 788965 | 249 מתוך 1,19297 מתוך 1,03830 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595364 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,03829 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 75.8% | 78.0% | 343431 | 779 מתוך 1,192680 מתוך 1,03860 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 382 | 5,690,682 | 313422 | 825 מתוך 1,192683 מתוך 1,03867 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.7% | 85.7% | 0.0% | 7.4% | 54.5% | 175 | העבודה-מימד 60.6% |
| 2009 | 12.6%▲6.8 | 77.8%▼7.9 | 2.4%▲2.4 | 2.4%▼5.0 | 60.8% | 207 | העבודה 35.7% |
| 2013 | 11.5%▼1.0 | 82.7%▲4.9 | 0.5%▼1.9 | 3.8%▲1.4 | 62.1% | 208 | העבודה 41.8% |
| 2015 | 8.5%▼3.0 | 83.8%▲1.1 | 0.4%▼0.1 | 7.3%▲3.5 | 68.9% | 259 | המחנה הציוני 63.3% |
| אפר׳ 2019 | 9.1%▲0.6 | 85.3%▲1.5 | 1.1%▲0.7 | 4.6%▼2.8 | 69.8% | 285 | כחול לבן 57.9% |
| ספט׳ 2019 | 8.7%▼0.4 | 89.2%▲4.0 | 1.4%▲0.3 | 0.7%▼3.9 | 69.4% | 288 | כחול לבן 54.5% |
| 2020 | 10.0%▲1.3 | 86.9%▼2.3 | 3.1%▲1.7 | – | 70.0% | 290 | כחול לבן 63.8% |
| 2021 | 10.9%▲0.9 | 87.0%▲0.1 | 1.4%▼1.7 | – | 66.8% | 284 | העבודה 25.7% |
| 2022 | 11.0%▲0.1 | 86.5%▼0.5 | 1.9%▲0.5 | 0.0% | 71.6% | 318 | יש עתיד 39.9% |
| 2026 | 11.0%±0.0 | 84.3%▼2.2 | 1.0%▼0.8 | 3.4%▲3.4 | 75.8% | 382 | ישר! 39.5% |
מפקד 2022
| רגבים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 630 | 9,601,720 | 252818 | 859 מתוך 1,162732 מתוך 1,02771 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 3,142 | – | 626853 | 447 מתוך 1,162326 מתוך 1,02741 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767466 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02722 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 15.4% | 12.4% | 797674 | 239 מתוך 1,151236 מתוך 1,01623 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 38.6% | 25.8% | 656164 | 402 מתוך 1,159400 מתוך 1,02731 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 16.9% | 25.3% | 484836 | 527 מתוך 1,012519 מתוך 1,00344 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 156,900 | 104,300 | 848287 | 180 מתוך 1,160180 מתוך 1,02712 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.5% | 69.8% | 362 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר קרע 2.6 ק״מ · גבעת ניל"י 2.7 ק״מ · אלוני יצחק 3.2 ק״מ · כפר גליקסון 3.5 ק״מ · אביאל 4.0 ק״מ