אביאל
סמל למ״ס 679 · יהודי · מושב · מחוז חיפה · מועצה אזורית אלונה · אוכלוסייה 770 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אביאל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.9% | 16.1% | 797669 | 249 מתוך 1,192244 מתוך 1,03827 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 20.6% | 6.4% | 767368 | 287 מתוך 1,192282 מתוך 1,03828 מתוך 86 |
| ביחד | 12.5% | 9.3% | 565046 | 511 מתוך 1,192510 מתוך 1,03847 מתוך 86 |
| הליכוד | 12.1% | 20.5% | 534762 | 559 מתוך 1,192546 מתוך 1,03833 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.9% | 686666 | 364 מתוך 1,192335 מתוך 1,03829 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 5.1% | 554985 | 520 מתוך 1,192516 מתוך 1,03814 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.7% | 534654 | 536 מתוך 1,192534 מתוך 1,03837 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 1.7% | 797692 | 241 מתוך 1,192238 מתוך 1,0388 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 1.6% | 5.7% | 332452 | 793 מתוך 1,192783 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| יהדות התורה | 0.9% | 5.5% | 898892 | 120 מתוך 1,192116 מתוך 1,0388 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383246 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556326 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364025 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03857 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 21.5% | 44.0% | 443765 | 662 מתוך 1,192650 מתוך 1,03831 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 74.9% | 37.8% | 686556 | 377 מתוך 1,192369 מתוך 1,03838 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404616 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,03864 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 2.8% | 534652 | 547 מתוך 1,192544 מתוך 1,03839 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 79.8% | 78.0% | 646571 | 418 מתוך 1,192348 מתוך 1,03825 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 447 | 5,690,682 | 404532 | 711 מתוך 1,192574 מתוך 1,03859 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 24.9% | 47.4% | 0.8% | 25.3% | 70.0% | 249 | קדימה 34.1% |
| 2009 | 36.1%▲11.2 | 54.9%▲7.5 | 0.3%▼0.5 | 4.8%▼20.5 | 77.9% | 335 | קדימה 42.4% |
| 2013 | 25.0%▼11.1 | 64.5%▲9.6 | 0.2%±0.0 | 3.5%▼1.3 | 81.1% | 400 | יש עתיד 26.5% |
| 2015 | 24.9%▼0.1 | 61.0%▼3.5 | 0.0%▼0.2 | 14.0%▲10.5 | 82.0% | 413 | המחנה הציוני 37.0% |
| אפר׳ 2019 | 25.4%▲0.4 | 68.8%▲7.8 | 0.5%▲0.5 | 5.4%▼8.7 | 79.1% | 410 | כחול לבן 51.5% |
| ספט׳ 2019 | 23.1%▼2.3 | 70.2%▲1.4 | 0.8%▲0.3 | 5.8%▲0.4 | 76.7% | 399 | כחול לבן 45.9% |
| 2020 | 30.0%▲7.0 | 68.0%▼2.1 | 1.5%▲0.7 | – | 79.6% | 413 | כחול לבן 54.5% |
| 2021 | 26.5%▼3.5 | 70.3%▲2.3 | 0.7%▼0.7 | – | 78.3% | 404 | העבודה 19.8% |
| 2022 | 23.4%▼3.1 | 71.9%▲1.6 | 1.0%▲0.3 | 0.0% | 74.0% | 402 | יש עתיד 31.6% |
| 2026 | 21.5%▼1.9 | 74.9%▲3.1 | 0.2%▼0.8 | 3.1%▲3.1 | 79.8% | 447 | ישר! 36.9% |
מפקד 2022
| אביאל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 770 | 9,601,720 | 384228 | 716 מתוך 1,162592 מתוך 1,02761 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 1,516 | – | 9105 | 1,058 מתוך 1,162924 מתוך 1,02782 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545041 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,02745 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 8.3% | 12.4% | 332729 | 760 מתוך 1,151737 מתוך 1,01660 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 35.6% | 25.8% | 565053 | 515 מתוך 1,159512 מתוך 1,02741 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 44.7% | 25.3% | 969699 | 44 מתוך 1,01244 מתוך 1,0032 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 145,600 | 104,300 | 767476 | 272 מתוך 1,160270 מתוך 1,02721 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 86.5% | 69.8% | 241 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אלוני יצחק 2.6 ק״מ · כפר גליקסון 3.1 ק״מ · בנימינה-גבעת עדה 3.2 ק״מ · רגבים 4.0 ק״מ · עמיקם 4.3 ק״מ