עמיקם
סמל למ״ס 773 · יהודי · מושב · מחוז חיפה · מועצה אזורית אלונה · אוכלוסייה 770 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 79.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עמיקם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 37.2% | 16.1% | 807771 | 235 מתוך 1,192230 מתוך 1,03826 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 23.0% | 6.4% | 817974 | 224 מתוך 1,192221 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| ביחד | 15.3% | 9.3% | 716766 | 333 מתוך 1,192332 מתוך 1,03828 מתוך 86 |
| הליכוד | 12.6% | 20.5% | 544865 | 550 מתוך 1,192537 מתוך 1,03831 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.9% | 585447 | 484 מתוך 1,192454 מתוך 1,03844 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.2% | 5.1% | 514479 | 576 מתוך 1,192572 מתוך 1,03818 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 2.7% | 231322 | 905 מתוך 1,192889 מתוך 1,03866 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332454 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,03840 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 5.7% | 231341 | 891 מתוך 1,192877 מתוך 1,03847 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718262 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03830 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383246 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556326 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 86 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606753 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03834 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 17.9% | 44.0% | 403360 | 711 מתוך 1,192697 מתוך 1,03835 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 79.8% | 37.8% | 737062 | 315 מתוך 1,192308 מתוך 1,03833 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677747 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 2.8% | 221322 | 911 מתוך 1,192891 מתוך 1,03866 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 79.7% | 78.0% | 636467 | 432 מתוך 1,192361 מתוך 1,03827 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 470 | 5,690,682 | 434834 | 681 מתוך 1,192545 מתוך 1,03857 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 14.2% | 61.4% | 0.4% | 23.6% | 74.8% | 233 | קדימה 40.8% |
| 2009 | 27.1%▲13.0 | 62.9%▲1.5 | 0.0%▼0.4 | 9.3%▼14.3 | 78.3% | 280 | קדימה 47.5% |
| 2013 | 24.7%▼2.5 | 67.3%▲4.4 | 0.3%▲0.3 | 4.3%▼5.0 | 75.6% | 324 | יש עתיד 26.2% |
| 2015 | 14.6%▼10.1 | 66.9%▼0.3 | 0.3%±0.0 | 18.2%▲13.9 | 78.4% | 363 | המחנה הציוני 37.2% |
| אפר׳ 2019 | 19.7%▲5.1 | 69.9%▲2.9 | 0.5%▲0.2 | 9.6%▼8.6 | 77.0% | 395 | כחול לבן 50.9% |
| ספט׳ 2019 | 14.6%▼5.1 | 69.3%▼0.6 | 1.0%▲0.5 | 14.9%▲5.2 | 77.7% | 404 | כחול לבן 47.5% |
| 2020 | 21.6%▲7.0 | 76.9%▲7.6 | 1.3%▲0.3 | – | 75.5% | 394 | כחול לבן 57.1% |
| 2021 | 17.1%▼4.5 | 81.1%▲4.2 | 0.2%▼1.0 | – | 73.4% | 403 | העבודה 20.8% |
| 2022 | 19.5%▲2.4 | 77.4%▼3.7 | 0.8%▲0.5 | 0.0% | 71.9% | 394 | יש עתיד 39.1% |
| 2026 | 17.9%▼1.7 | 79.8%▲2.4 | 0.6%▼0.1 | 1.3%▲1.3 | 79.7% | 470 | ישר! 37.2% |
מפקד 2022
| עמיקם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 770 | 9,601,720 | 384228 | 716 מתוך 1,162592 מתוך 1,02761 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 1,600 | – | 12137 | 1,023 מתוך 1,162889 מתוך 1,02780 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767466 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02722 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 7.8% | 12.4% | 302328 | 798 מתוך 1,151771 מתוך 1,01662 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 34.0% | 25.8% | 524647 | 557 מתוך 1,159554 מתוך 1,02746 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 27.1% | 25.3% | 787875 | 225 מתוך 1,012220 מתוך 1,00318 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 106,600 | 104,300 | 342633 | 768 מתוך 1,160761 מתוך 1,02757 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 71.9% | 69.8% | 832 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גבעת ניל"י 2.6 ק״מ · אביאל 4.3 ק״מ · בת שלמה 4.4 ק״מ · רגבים 4.5 ק״מ · רמות מנשה 5.2 ק״מ