בת שלמה
סמל למ״ס 33 · יהודי · מושב · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 680 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 77.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בת שלמה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 34.1% | 16.1% | 706758 | 349 מתוך 1,192341 מתוך 1,03837 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 22.8% | 6.4% | 817873 | 228 מתוך 1,192225 מתוך 1,03824 מתוך 86 |
| ביחד | 17.7% | 9.3% | 838184 | 193 מתוך 1,192193 מתוך 1,03815 מתוך 86 |
| הליכוד | 10.3% | 20.5% | 484259 | 620 מתוך 1,192601 מתוך 1,03836 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 2.7% | 676279 | 377 מתוך 1,192377 מתוך 1,03819 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 3.3% | 5.9% | 454038 | 640 מתוך 1,192609 מתוך 1,03854 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 3.1% | 5.7% | 474071 | 625 מתוך 1,192618 מתוך 1,03824 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.5% | 5.1% | 241442 | 890 מתוך 1,192881 מתוך 1,03850 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453862 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,03831 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 1.3% | 8.8% | 869875 | 165 מתוך 1,19222 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443853 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,03835 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647351 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03834 מתוך 86 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 16.7% | 44.0% | 393158 | 729 מתוך 1,192715 מתוך 1,03837 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 77.9% | 37.8% | 716861 | 341 מתוך 1,192334 מתוך 1,03834 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 1.5% | 14.7% | 839573 | 200 מתוך 1,19251 מתוך 1,03823 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 2.8% | 666176 | 383 מתוך 1,192382 מתוך 1,03820 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 82.7% | 78.0% | 858788 | 173 מתוך 1,192134 מתוך 1,03811 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 390 | 5,690,682 | 323626 | 808 מתוך 1,192667 מתוך 1,03864 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 24.0% | 55.6% | 2.0% | 17.9% | 69.2% | 196 | קדימה 27.6% |
| 2009 | 34.6%▲10.6 | 54.9%▼0.8 | 2.5%▲0.5 | 4.6%▼13.2 | 72.4% | 237 | קדימה 37.1% |
| 2013 | 27.0%▼7.6 | 63.7%▲8.8 | 3.1%▲0.6 | 3.5%▼1.2 | 78.6% | 289 | העבודה 23.2% |
| 2015 | 23.8%▼3.2 | 62.8%▼0.9 | 0.6%▼2.5 | 12.2%▲8.7 | 81.4% | 320 | המחנה הציוני 36.6% |
| אפר׳ 2019 | 24.5%▲0.8 | 68.5%▲5.6 | 0.6%▼0.1 | 6.2%▼6.0 | 82.9% | 355 | כחול לבן 47.3% |
| ספט׳ 2019 | 21.9%▼2.6 | 74.3%▲5.8 | 0.3%▼0.3 | 3.5%▼2.6 | 77.7% | 338 | כחול לבן 47.6% |
| 2020 | 23.4%▲1.6 | 75.4%▲1.2 | 1.1%▲0.8 | – | 80.3% | 354 | כחול לבן 54.2% |
| 2021 | 21.7%▼1.8 | 75.8%▲0.4 | 0.0%▼1.1 | – | 80.8% | 355 | יש עתיד 29.0% |
| 2022 | 24.1%▲2.5 | 72.4%▼3.3 | 0.6%▲0.6 | 0.0% | 73.8% | 323 | יש עתיד 36.8% |
| 2026 | 16.7%▼7.5 | 77.9%▲5.5 | 1.5%▲0.9 | 3.8%▲3.8 | 82.7% | 390 | ישר! 34.1% |
מפקד 2022
| בת שלמה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 680 | 9,601,720 | 293221 | 813 מתוך 1,162687 מתוך 1,02768 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 1,692 | – | 151711 | 985 מתוך 1,162851 מתוך 1,02777 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625849 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02739 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 9.0% | 12.4% | 383236 | 703 מתוך 1,151681 מתוך 1,01655 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 38.6% | 25.8% | 656164 | 402 מתוך 1,159400 מתוך 1,02731 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.6% | 25.3% | 434427 | 570 מתוך 1,012561 מתוך 1,00349 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 105,800 | 104,300 | 332532 | 781 מתוך 1,160774 מתוך 1,02759 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 73.0% | 69.8% | 787 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עופר 3.2 ק״מ · מאיר שפיה 3.2 ק״מ · עמיקם 4.4 ק״מ · פוריידיס 4.8 ק״מ · רמות מנשה 5.1 ק״מ