מאיר שפיה

סמל למ״ס 102 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 141 (2024) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 59.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 8.4 נקודות מאז 2022; ביחד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 20.5%2009: מחנה נתניהו 42.5%2013: מחנה נתניהו 30.8%2015: מחנה נתניהו 30.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 40.7%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 30.6%2020: מחנה נתניהו 32.7%2021: מחנה נתניהו 26.8%2022: מחנה נתניהו 49.1%2026: מחנה נתניהו 28.8%2006: המחנה שמולו 61.5%2009: המחנה שמולו 57.5%2013: המחנה שמולו 57.7%2015: המחנה שמולו 51.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 46.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 51.6%2020: המחנה שמולו 65.4%2021: המחנה שמולו 66.1%2022: המחנה שמולו 50.9%2026: המחנה שמולו 59.3%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

פחות מ-100 קולות כשרים ב-2026: ללא דירוג.

רשימהמאיר שפיהישראלאחוזוןדירוג
ביחד27.1%9.3%
הליכוד20.3%20.5%
ישר!15.3%16.1%
ישראל ביתנו15.3%5.9%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה10.2%2.7%
הציונות הדתית וזהות3.4%5.1%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה3.4%1.7%
עוצמה יהודית1.7%5.7%
הדמוקרטים1.7%6.4%
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות1.7%0.8%
גוש ביבי28.8%44.0%
גוש השינוי59.3%37.8%
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש10.2%2.8%
אחוז הצבעה46.9%78.0%
קולות כשרים595,690,682

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200620.5%61.5%0.0%17.9%39.0%39קדימה 30.8%
200942.5%▲22.057.5%▼4.00.0%±0.00.0%▼17.942.1%40קדימה 37.5%
201330.8%▼11.757.7%▲0.20.0%±0.09.6%▲9.652.5%52העבודה 25.0%
201530.6%▼0.251.0%▼6.70.0%±0.018.4%▲8.853.3%49המחנה הציוני 30.6%
אפר׳ 201940.7%▲10.146.3%▼4.70.0%±0.013.0%▼5.450.9%54כחול לבן 35.2%
ספט׳ 201930.6%▼10.151.6%▲5.30.0%±0.016.1%▲3.253.4%62כחול לבן 38.7%
202032.7%▲2.065.4%▲13.80.0%±0.0–48.2%52כחול לבן 46.2%
202126.8%▼5.966.1%▲0.70.0%±0.0–50.4%56הליכוד 19.6%
202249.1%▲22.350.9%▼15.10.0%±0.00.0%43.0%53הליכוד 37.7%
202628.8%▼20.259.3%▲8.40.0%±0.010.2%▲10.246.9%59ביחד 27.1%

מפקד 2022

מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.

קישורים