עופר
סמל למ״ס 810 · יהודי · מושב · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 590 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 68.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עופר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.2% | 16.1% | 858474 | 172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| הליכוד | 17.6% | 20.5% | 646072 | 424 מתוך 1,192415 מתוך 1,03825 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 17.0% | 6.4% | 696661 | 364 מתוך 1,192356 מתוך 1,03834 מתוך 86 |
| ביחד | 10.5% | 9.3% | 494234 | 598 מתוך 1,192596 מתוך 1,03857 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 5.4% | 5.7% | 615586 | 465 מתוך 1,192460 מתוך 1,03812 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.7% | 534654 | 536 מתוך 1,192534 מתוך 1,03837 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413361 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,03830 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 1.7% | 5.9% | 292224 | 832 מתוך 1,192798 מתוך 1,03866 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423458 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,03834 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.9% | 8.8% | 849672 | 187 מתוך 1,19239 מתוך 1,03824 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443853 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,03835 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647351 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03834 מתוך 86 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 27.3% | 44.0% | 504367 | 598 מתוך 1,192587 מתוך 1,03829 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 68.5% | 37.8% | 625752 | 457 מתוך 1,192444 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 1.1% | 14.7% | 799167 | 231 מתוך 1,19280 מתוך 1,03827 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 2.8% | 534652 | 547 מתוך 1,192544 מתוך 1,03839 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 83.8% | 78.0% | 909194 | 122 מתוך 1,19290 מתוך 1,0386 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 352 | 5,690,682 | 262916 | 877 מתוך 1,192734 מתוך 1,03872 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 27.1% | 47.9% | 0.0% | 23.4% | 71.2% | 188 | העבודה-מימד 25.5% |
| 2009 | 35.2%▲8.1 | 50.4%▲2.6 | 2.2%▲2.2 | 10.9%▼12.5 | 76.1% | 230 | קדימה 27.8% |
| 2013 | 33.4%▼1.8 | 49.5%▼1.0 | 3.1%▲1.0 | 4.5%▼6.3 | 76.9% | 287 | הליכוד ביתנו 20.2% |
| 2015 | 34.1%▲0.6 | 55.9%▲6.5 | 0.0%▼3.1 | 9.6%▲5.1 | 81.0% | 311 | המחנה הציוני 32.2% |
| אפר׳ 2019 | 30.0%▼4.1 | 61.8%▲5.9 | 0.3%▲0.3 | 7.3%▼2.4 | 79.4% | 317 | כחול לבן 42.9% |
| ספט׳ 2019 | 29.6%▼0.4 | 65.3%▲3.4 | 0.3%±0.0 | 4.8%▼2.4 | 78.0% | 311 | כחול לבן 39.2% |
| 2020 | 32.9%▲3.3 | 64.8%▼0.5 | 1.7%▲1.4 | – | 75.7% | 298 | כחול לבן 45.6% |
| 2021 | 32.8%▼0.1 | 64.8%▲0.1 | 0.0%▼1.7 | – | 74.2% | 290 | הליכוד 22.8% |
| 2022 | 34.2%▲1.4 | 63.2%▼1.6 | 1.0%▲1.0 | 0.0% | 76.4% | 307 | יש עתיד 22.5% |
| 2026 | 27.3%▼6.9 | 68.5%▲5.3 | 1.1%▲0.2 | 3.1%▲3.1 | 83.8% | 352 | ישר! 39.2% |
מפקד 2022
| עופר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 590 | 9,601,720 | 232515 | 890 מתוך 1,162763 מתוך 1,02773 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 1,431 | – | 782 | 1,079 מתוך 1,162944 מתוך 1,02784 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706656 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02731 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 11.4% | 12.4% | 565147 | 506 מתוך 1,151494 מתוך 1,01644 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.2% | 25.8% | 393134 | 710 מתוך 1,159706 מתוך 1,02756 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.9% | 25.3% | 242410 | 770 מתוך 1,012761 מתוך 1,00361 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 117,200 | 104,300 | 484249 | 605 מתוך 1,160601 מתוך 1,02744 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.7% | 69.8% | 616 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כרם מהר"ל 2.7 ק״מ · בת שלמה 3.2 ק״מ · עין איילה 3.4 ק״מ · מאיר שפיה 3.6 ק״מ · פוריידיס 3.9 ק״מ