עין איילה
סמל למ״ס 687 · יהודי · מושב · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 1,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 82.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עין איילה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.5% | 16.1% | 868578 | 156 מתוך 1,192152 מתוך 1,03819 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 20.5% | 6.4% | 767267 | 291 מתוך 1,192286 מתוך 1,03829 מתוך 86 |
| ביחד | 18.2% | 9.3% | 868487 | 162 מתוך 1,192162 מתוך 1,03812 מתוך 86 |
| הליכוד | 8.1% | 20.5% | 413454 | 700 מתוך 1,192678 מתוך 1,03840 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 4.2% | 5.9% | 565346 | 507 מתוך 1,192477 מתוך 1,03847 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696480 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03816 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 1.8% | 5.7% | 352653 | 768 מתוך 1,192758 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.6% | 5.1% | 251544 | 871 מתוך 1,192862 מתוך 1,03849 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271846 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,03845 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.6% | 8.8% | 799062 | 232 מתוך 1,19283 מתוך 1,03831 מתוך 86 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706775 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03818 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647351 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03834 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 322936 | 744 מתוך 1,192711 מתוך 1,03848 מתוך 86 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 12.9% | 44.0% | 322454 | 805 מתוך 1,192787 מתוך 1,03840 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 82.4% | 37.8% | 787566 | 265 מתוך 1,192262 מתוך 1,03829 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 14.7% | 768859 | 265 מתוך 1,192112 מתוך 1,03832 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686379 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,03817 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 77.2% | 78.0% | 424240 | 682 מתוך 1,192590 מתוך 1,03852 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 669 | 5,690,682 | 647152 | 431 מתוך 1,192303 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.5% | 74.5% | 0.0% | 12.2% | 73.7% | 345 | קדימה 39.4% |
| 2009 | 20.4%▲7.9 | 72.8%▼1.7 | 0.0%±0.0 | 3.2%▼9.0 | 78.8% | 437 | קדימה 49.0% |
| 2013 | 17.3%▼3.0 | 77.5%▲4.7 | 0.2%▲0.2 | 2.4%▼0.8 | 79.2% | 502 | יש עתיד 31.7% |
| 2015 | 13.8%▼3.6 | 76.2%▼1.3 | 0.0%▼0.2 | 9.9%▲7.5 | 78.0% | 516 | המחנה הציוני 49.4% |
| אפר׳ 2019 | 17.0%▲3.3 | 76.8%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 5.7%▼4.2 | 79.1% | 582 | כחול לבן 58.4% |
| ספט׳ 2019 | 14.3%▼2.7 | 81.2%▲4.4 | 0.0%±0.0 | 4.2%▼1.4 | 75.8% | 565 | כחול לבן 57.3% |
| 2020 | 17.6%▲3.2 | 81.3%▲0.1 | 0.9%▲0.9 | – | 73.4% | 546 | כחול לבן 63.9% |
| 2021 | 15.0%▼2.5 | 82.1%▲0.7 | 0.0%▼0.9 | – | 72.4% | 552 | יש עתיד 28.4% |
| 2022 | 14.9%▼0.1 | 81.9%▼0.2 | 0.7%▲0.7 | 0.0% | 71.3% | 562 | יש עתיד 45.4% |
| 2026 | 12.9%▼2.1 | 82.4%▲0.5 | 0.9%▲0.2 | 3.9%▲3.9 | 77.2% | 669 | ישר! 39.5% |
מפקד 2022
| עין איילה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,200 | 9,601,720 | 647153 | 414 מתוך 1,162296 מתוך 1,02740 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 2,040 | – | 303321 | 816 מתוך 1,162684 מתוך 1,02768 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494333 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02752 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 6.1% | 12.4% | 211618 | 906 מתוך 1,151847 מתוך 1,01670 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.3% | 25.8% | 777580 | 257 מתוך 1,159255 מתוך 1,02717 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 30.8% | 25.3% | 838479 | 170 מתוך 1,012166 מתוך 1,00315 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 170,400 | 104,300 | 919095 | 98 מתוך 1,16098 מתוך 1,0275 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.8% | 69.8% | 726 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- הבונים 1.5 ק״מ · צרופה 2.1 ק״מ · נחשולים 2.9 ק״מ · דור 3.3 ק״מ · עופר 3.4 ק״מ