נחשולים
סמל למ״ס 433 · יהודי · קיבוץ · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 720 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 88.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נחשולים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 47.2% | 16.1% | 989896 | 21 מתוך 1,19219 מתוך 1,0383 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 19.6% | 6.4% | 747065 | 313 מתוך 1,192307 מתוך 1,03830 מתוך 86 |
| ביחד | 18.0% | 9.3% | 858386 | 177 מתוך 1,192177 מתוך 1,03813 מתוך 86 |
| הליכוד | 4.9% | 20.5% | 271844 | 871 מתוך 1,192845 מתוך 1,03849 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 3.1% | 5.9% | 423736 | 670 מתוך 1,192639 מתוך 1,03855 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.7% | 534654 | 536 מתוך 1,192534 מתוך 1,03837 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.0% | 5.1% | 322353 | 787 מתוך 1,192779 מתוך 1,03839 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 5.7% | 231341 | 891 מתוך 1,192877 מתוך 1,03847 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231338 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,03851 מתוך 86 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635868 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03823 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556326 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 8.7% | 44.0% | 221241 | 929 מתוך 1,192905 מתוך 1,03851 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 88.0% | 37.8% | 898779 | 129 מתוך 1,192129 מתוך 1,03818 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404616 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,03864 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 2.8% | 534652 | 547 מתוך 1,192544 מתוך 1,03839 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 81.0% | 78.0% | 747675 | 301 מתוך 1,192246 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 449 | 5,690,682 | 414533 | 705 מתוך 1,192568 מתוך 1,03858 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.8% | 78.2% | 0.0% | 19.9% | 73.6% | 261 | העבודה-מימד 47.9% |
| 2009 | 6.9%▲6.1 | 88.1%▲9.9 | 0.4%▲0.4 | 1.1%▼18.8 | 75.1% | 277 | קדימה 46.6% |
| 2013 | 7.7%▲0.9 | 87.5%▼0.6 | 0.3%▼0.1 | 1.6%▲0.5 | 76.5% | 376 | העבודה 37.2% |
| 2015 | 5.2%▼2.6 | 87.2%▼0.3 | 0.0%▼0.3 | 7.4%▲5.8 | 80.0% | 407 | המחנה הציוני 67.8% |
| אפר׳ 2019 | 6.6%▲1.5 | 90.3%▲3.1 | 0.0%±0.0 | 2.8%▼4.5 | 79.7% | 423 | כחול לבן 58.9% |
| ספט׳ 2019 | 5.0%▼1.6 | 91.1%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 3.4%▲0.5 | 77.9% | 416 | כחול לבן 59.1% |
| 2020 | 6.3%▲1.3 | 92.4%▲1.3 | 0.5%▲0.5 | – | 75.4% | 395 | כחול לבן 70.6% |
| 2021 | 7.5%▲1.2 | 91.1%▼1.3 | 0.0%▼0.5 | – | 79.5% | 427 | העבודה 27.4% |
| 2022 | 6.0%▼1.5 | 91.8%▲0.7 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 76.0% | 414 | יש עתיד 46.1% |
| 2026 | 8.7%▲2.6 | 88.0%▼3.8 | 0.2%±0.0 | 3.1%▲3.1 | 81.0% | 449 | ישר! 47.2% |
מפקד 2022
| נחשולים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 720 | 9,601,720 | 333722 | 764 מתוך 1,162638 מתוך 1,02766 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 2,114 | – | 343826 | 769 מתוך 1,162637 מתוך 1,02764 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838176 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02714 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 14.7% | 12.4% | 757271 | 276 מתוך 1,151272 מתוך 1,01625 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 29.7% | 25.8% | 423536 | 667 מתוך 1,159663 מתוך 1,02755 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 23.0% | 25.3% | 696966 | 318 מתוך 1,012312 מתוך 1,00324 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 139,700 | 104,300 | 716874 | 331 מתוך 1,160329 מתוך 1,02723 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.7% | 69.8% | 175 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- דור 0.7 ק״מ · הבונים 2.8 ק״מ · עין איילה 2.9 ק״מ · פוריידיס 3.4 ק״מ · צרופה 4.6 ק״מ