כרם מהר"ל
סמל למ״ס 580 · יהודי · מושב · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 960 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כרם מהר"ל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 44.2% | 16.1% | 969589 | 50 מתוך 1,19247 מתוך 1,03810 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 23.0% | 6.4% | 817974 | 224 מתוך 1,192221 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| ביחד | 15.5% | 9.3% | 736971 | 326 מתוך 1,192325 מתוך 1,03826 מתוך 86 |
| הליכוד | 7.1% | 20.5% | 362952 | 753 מתוך 1,192730 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 5.1% | 494274 | 591 מתוך 1,192587 מתוך 1,03820 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 3.0% | 5.9% | 413533 | 688 מתוך 1,192657 מתוך 1,03856 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.7% | 281829 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,03861 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271846 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,03845 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.5% | 5.7% | 17632 | 973 מתוך 1,192956 מתוך 1,03857 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768767 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,03824 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667536 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03846 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364025 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03857 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 11.7% | 44.0% | 292151 | 839 מתוך 1,192819 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 85.6% | 37.8% | 848275 | 186 מתוך 1,192186 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 14.7% | 768859 | 265 מתוך 1,192112 מתוך 1,03832 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 1.7% | 2.8% | 271829 | 854 מתוך 1,192837 מתוך 1,03861 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 77.8% | 78.0% | 474747 | 633 מתוך 1,192548 מתוך 1,03845 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 575 | 5,690,682 | 556245 | 528 מתוך 1,192396 מתוך 1,03847 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 19.6% | 66.4% | 0.0% | 13.2% | 72.7% | 280 | העבודה-מימד 32.5% |
| 2009 | 23.3%▲3.7 | 62.5%▼4.0 | 0.8%▲0.8 | 11.3%▼2.0 | 79.9% | 373 | קדימה 35.1% |
| 2013 | 22.4%▼0.9 | 71.5%▲9.0 | 0.9%▲0.1 | 1.6%▼9.6 | 76.2% | 428 | העבודה 25.5% |
| 2015 | 18.6%▼3.8 | 73.0%▲1.5 | 0.4%▼0.5 | 8.0%▲6.3 | 79.9% | 478 | המחנה הציוני 46.2% |
| אפר׳ 2019 | 18.1%▼0.6 | 73.6%▲0.6 | 0.6%▲0.2 | 6.2%▼1.8 | 77.8% | 504 | כחול לבן 52.4% |
| ספט׳ 2019 | 15.5%▼2.6 | 81.0%▲7.3 | 0.4%▼0.2 | 3.0%▼3.2 | 77.5% | 504 | כחול לבן 54.8% |
| 2020 | 17.0%▲1.5 | 81.8%▲0.9 | 0.8%▲0.4 | – | 76.8% | 501 | כחול לבן 63.7% |
| 2021 | 16.2%▼0.8 | 81.8%±0.0 | 0.2%▼0.6 | – | 74.6% | 501 | יש עתיד 27.7% |
| 2022 | 12.9%▼3.3 | 84.4%▲2.6 | 0.6%▲0.4 | 0.0% | 71.5% | 481 | יש עתיד 49.5% |
| 2026 | 11.7%▼1.2 | 85.6%▲1.2 | 0.9%▲0.2 | 1.7%▲1.7 | 77.8% | 575 | ישר! 44.2% |
מפקד 2022
| כרם מהר"ל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 960 | 9,601,720 | 535845 | 542 מתוך 1,162422 מתוך 1,02747 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 2,143 | – | 353929 | 754 מתוך 1,162622 מתוך 1,02761 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838176 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02714 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 13.6% | 12.4% | 686456 | 361 מתוך 1,151354 מתוך 1,01637 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 48.2% | 25.8% | 919094 | 106 מתוך 1,159105 מתוך 1,0276 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.2% | 25.3% | 565749 | 440 מתוך 1,012433 מתוך 1,00335 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 139,300 | 104,300 | 716772 | 337 מתוך 1,160335 מתוך 1,02725 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.8% | 69.8% | 692 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עופר 2.7 ק״מ · גבע כרמל 3.8 ק״מ · צרופה 4.0 ק״מ · עין איילה 4.6 ק״מ · עין כרמל 5.0 ק״מ