אל באטן
שכונה בערערה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,230 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 97.5% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.5 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אל באטן | ערערה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 79.8% | 79.9% | 8.8% |
| רע״ם | 17.7% | 17.3% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 1.3% | 1.5% | 6.4% |
| ישר! | 0.2% | 0.1% | 16.1% |
| הליכוד | 0.1% | 0.2% | 20.5% |
| ש״ס | 0.1% | 0.0% | 5.3% |
| ביחד | 0.1% | 0.0% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.2% | 0.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.5% | 1.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 97.5% | 97.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.1% | 79.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,805 | 12,266 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.4% | 9.1% | 87.3% | 0.6% | 47.8% | 1,556 | רע״ם-תע״ל 31.7% |
| 2009 | 0.4%▼0.1 | 1.4%▼7.7 | 97.1%▲9.8 | 0.1%▼0.5 | 54.0% | 1,629 | רע״ם-תע״ל 39.7% |
| 2013 | 2.2%▲1.8 | 4.4%▲3.0 | 91.8%▼5.3 | 0.4%▲0.3 | 55.1% | 1,848 | רע״ם-תע״ל 36.6% |
| 2015 | 0.8%▼1.4 | 1.5%▼2.9 | 95.9%▲4.1 | 0.3%▼0.1 | 63.0% | 2,135 | הרשימה המשותפת 95.9% |
| אפר׳ 2019 | 3.7%▲2.9 | 15.3%▲13.7 | 78.5%▼17.4 | 0.1%▼0.2 | 35.1% | 1,205 | חד״ש-תע״ל 53.5% |
| ספט׳ 2019 | 1.6%▼2.0 | 4.0%▼11.2 | 93.4%▲14.9 | 0.1%±0.0 | 54.7% | 1,903 | הרשימה המשותפת 93.4% |
| 2020 | 0.5%▼1.1 | 0.3%▼3.7 | 98.9%▲5.5 | – | 68.5% | 2,415 | הרשימה המשותפת 98.9% |
| 2021 | 1.0%▲0.5 | 5.9%▲5.5 | 92.9%▼6.0 | – | 40.5% | 1,347 | הרשימה המשותפת 57.5% |
| 2022 | 1.0%▲0.1 | 2.2%▼3.7 | 96.0%▲3.1 | 0.0% | 52.3% | 4,119 | בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 45.0% |
| 2026 | 0.2%▼0.8 | 1.5%▼0.7 | 97.5%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 80.1% | 3,805 | הרשימה המשותפת 79.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | מסורתי | 5,230 | 3,805 | 0.2% | 1.5% | 97.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.