גבעת הסביונים
שכונה במעלות-תרשיחא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,990 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 51.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת הסביונים | מעלות-תרשיחא | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.8% | 26.1% | 20.5% |
| ישר! | 12.7% | 9.1% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 11.9% | 12.9% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 8.7% | 18.9% | 8.8% |
| ביחד | 6.2% | 4.3% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 6.2% | 5.3% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.6% | 5.7% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 4.5% | 3.1% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.3% | 2.7% |
| ש״ס | 2.7% | 4.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 1.4% | 1.7% |
| רע״ם | 1.3% | 5.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.7% | 0.6% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.9% | 0.8% |
| גוש ביבי | 51.3% | 43.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 35.3% | 29.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 10.0% | 24.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.4% | 69.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,353 | 13,632 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 46.2% | 40.0% | 5.5% | 6.7% | 61.5% | 1,130 | קדימה 23.9% |
| 2009 | 68.9%▲22.7 | 23.7%▼16.3 | 5.6%▲0.1 | 0.2%▼6.5 | 63.3% | 1,377 | ישראל ביתנו 31.2% |
| 2013 | 56.6%▼12.3 | 27.4%▲3.8 | 8.0%▲2.4 | 4.4%▲4.2 | 65.3% | 1,629 | הליכוד ביתנו 36.6% |
| 2015 | 61.0%▲4.4 | 21.7%▼5.8 | 6.6%▼1.4 | 10.4%▲6.0 | 69.9% | 1,841 | הליכוד 29.0% |
| אפר׳ 2019 | 65.2%▲4.2 | 22.4%▲0.7 | 5.6%▼1.1 | 6.1%▼4.3 | 66.0% | 1,872 | הליכוד 37.3% |
| ספט׳ 2019 | 47.7%▼17.5 | 23.2%▲0.8 | 7.4%▲1.8 | 21.5%▲15.4 | 66.4% | 1,916 | הליכוד 34.7% |
| 2020 | 51.7%▲4.0 | 39.2%▲16.0 | 8.9%▲1.5 | – | 66.6% | 1,931 | הליכוד 40.5% |
| 2021 | 50.6%▼1.1 | 40.6%▲1.4 | 7.0%▼1.9 | – | 63.2% | 1,886 | הליכוד 36.3% |
| 2022 | 52.4%▲1.8 | 36.0%▼4.6 | 9.4%▲2.4 | 0.0% | 64.2% | 1,975 | הליכוד 34.9% |
| 2026 | 51.3%▼1.1 | 35.3%▼0.7 | 10.0%▲0.6 | 3.0%▲3.0 | 70.4% | 2,353 | הליכוד 33.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | חילוני | 3,990 | 2,353 | 51.3% | 35.3% | 10.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.