משכיות

סמל למ״ס 3785 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית ערבות הירדן · אוכלוסייה 360 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 99.2% (ארצי 44.0%), עלייה של 1.5 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 192020202120222026ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 89.8%2020: מחנה נתניהו 94.4%2021: מחנה נתניהו 98.7%2022: מחנה נתניהו 97.7%2026: מחנה נתניהו 99.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 8.6%2020: המחנה שמולו 5.6%2021: המחנה שמולו 1.3%2022: המחנה שמולו 1.1%2026: המחנה שמולו 0.8%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמשכיותישראלאחוזוןדירוג
הציונות הדתית וזהות76.7%5.1%99999412 מתוך 1,19212 מתוך 1,0388 מתוך 127
עוצמה יהודית8.5%5.7%736944325 מתוך 1,192322 מתוך 1,03872 מתוך 127
ש״ס6.2%5.3%908890120 מתוך 1,192118 מתוך 1,03813 מתוך 127
נעם מתחת לאחוז החסימה4.7%0.2%99999514 מתוך 1,19213 מתוך 1,0387 מתוך 127
הליכוד2.3%20.5%15561,012 מתוך 1,192981 מתוך 1,038119 מתוך 127
יהדות התורה0.8%5.5%878679135 מתוך 1,192131 מתוך 1,03825 מתוך 127
ביחד0.8%9.3%155201,010 מתוך 1,192982 מתוך 1,038101 מתוך 127
ישר!0.0%16.1%––––––
הדמוקרטים0.0%6.4%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי99.2%44.0%9999987 מתוך 1,1927 מתוך 1,0383 מתוך 127
גוש השינוי0.8%37.8%42101,136 מתוך 1,1921,013 מתוך 1,038113 מתוך 127
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה84.9%78.0%94969567 מתוך 1,19245 מתוך 1,0387 מתוך 127
קולות כשרים1295,690,6822271,166 מתוך 1,1921,013 מתוך 1,038118 מתוך 127

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006––––––
2009––––––
2013––––––
2015––––––
אפר׳ 2019––––––
ספט׳ 201989.8%8.6%0.0%0.8%78.0%128ימינה 52.3%
202094.4%▲4.65.6%▼3.00.0%±0.0–72.7%125ימינה 50.4%
202198.7%▲4.31.3%▼4.30.0%±0.0–82.8%77הציונות הדתית 84.4%
202297.7%▼1.01.1%▼0.20.0%±0.00.0%84.6%88הציונות הדתית 90.9%
202699.2%▲1.50.8%▼0.40.0%±0.00.0%±0.084.9%129הציונות הדתית וזהות 76.7%

מפקד 2022

משכיותישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)3609,601,72078131,069 מתוך 1,162939 מתוך 1,027106 מתוך 123
תושבים לקמ״ר8,911–95969256 מתוך 1,16244 מתוך 1,02711 מתוך 123
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני11300001,156 מתוך 1,1621,021 מתוך 1,027121 מתוך 123
בני 65 ומעלה–12.4%
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)40.9%25.8%736968312 מתוך 1,159310 מתוך 1,02740 מתוך 123
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)100.0%25.3%1001001001 מתוך 1,0121 מתוך 1,0031 מתוך 121
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)94,800104,300211223916 מתוך 1,160899 מתוך 1,02795 מתוך 123

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202284.3%69.8%

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים