מחולה
סמל למ״ס 3599 · יהודי · מושב דתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית ערבות הירדן · אוכלוסייה 700 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 87.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 7.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מחולה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 59.1% | 5.1% | 959567 | 56 מתוך 1,19255 מתוך 1,03842 מתוך 127 |
| הליכוד | 14.5% | 20.5% | 595452 | 491 מתוך 1,192481 מתוך 1,03862 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 9.9% | 1.7% | 969693 | 43 מתוך 1,19242 מתוך 1,03810 מתוך 127 |
| ישר! | 4.8% | 16.1% | 241663 | 899 מתוך 1,192865 מתוך 1,03847 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 2.7% | 757271 | 279 מתוך 1,192279 מתוך 1,03837 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 2.7% | 5.7% | 44366 | 664 מתוך 1,192656 מתוך 1,038118 מתוך 127 |
| ביחד | 2.7% | 9.3% | 241548 | 898 מתוך 1,192882 מתוך 1,03865 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.8% | 5.9% | 221442 | 921 מתוך 1,192883 מתוך 1,03870 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.2% | 908952 | 105 מתוך 1,192103 מתוך 1,03856 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443828 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,03888 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485438 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03866 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 87.1% | 44.0% | 878551 | 155 מתוך 1,192154 מתוך 1,03863 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 8.3% | 37.8% | 211348 | 946 מתוך 1,192901 מתוך 1,03867 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 2.8% | 757171 | 281 מתוך 1,192280 מתוך 1,03837 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 81.0% | 78.0% | 747675 | 301 מתוך 1,192246 מתוך 1,03832 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 372 | 5,690,682 | 293234 | 842 מתוך 1,192700 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 86.4% | 5.0% | 0.0% | 8.0% | 79.1% | 199 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 70.9% |
| 2009 | 95.5%▲9.0 | 3.0%▼2.0 | 0.0%±0.0 | 1.0%▼7.0 | 76.3% | 199 | הבית היהודי 38.7% |
| 2013 | 88.7%▼6.8 | 8.8%▲5.8 | 0.0%±0.0 | 1.8%▲0.8 | 84.1% | 283 | הבית היהודי 67.1% |
| 2015 | 90.7%▲2.0 | 7.1%▼1.7 | 0.0%±0.0 | 2.2%▲0.4 | 82.2% | 322 | הבית היהודי 57.5% |
| אפר׳ 2019 | 82.9%▼7.8 | 3.6%▼3.5 | 0.0%±0.0 | 13.0%▲10.8 | 85.7% | 415 | איחוד מפלגות הימין 40.2% |
| ספט׳ 2019 | 95.8%▲12.9 | 3.8%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼13.0 | 78.4% | 262 | ימינה 67.6% |
| 2020 | 95.7%▼0.1 | 3.9%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 75.5% | 256 | ימינה 62.9% |
| 2021 | 91.5%▼4.2 | 8.5%▲4.6 | 0.0%±0.0 | – | 76.3% | 271 | ימינה 42.8% |
| 2022 | 94.8%▲3.3 | 3.8%▼4.7 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 73.3% | 287 | הציונות הדתית 51.9% |
| 2026 | 87.1%▼7.7 | 8.3%▲4.5 | 0.0%±0.0 | 4.3%▲4.3 | 81.0% | 372 | הציונות הדתית וזהות 59.1% |
מפקד 2022
| מחולה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 700 | 9,601,720 | 313430 | 796 מתוך 1,162670 מתוך 1,02786 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 2,928 | – | 596619 | 477 מתוך 1,162354 מתוך 1,027100 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 18 | 30 | 7736 | 1,064 מתוך 1,162944 מתוך 1,02774 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 10.9% | 12.4% | 544988 | 529 מתוך 1,151516 מתוך 1,01615 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.3% | 25.8% | 615654 | 448 מתוך 1,159446 מתוך 1,02757 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.0% | 25.3% | 404115 | 598 מתוך 1,012589 מתוך 1,003103 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 113,500 | 104,300 | 433651 | 661 מתוך 1,160655 מתוך 1,02761 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.7% | 69.8% | 176 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדמות מחולה 2.7 ק״מ · רותם 3.2 ק״מ · משכיות 5.4 ק״מ · טירת צבי 6.2 ק״מ · שדה אליהו 8.3 ק״מ