טירת צבי
סמל למ״ס 268 · יהודי · קיבוץ דתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק המעיינות · אוכלוסייה 990 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 61.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.3 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | טירת צבי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 36.1% | 5.1% | 908997 | 117 מתוך 1,192116 מתוך 1,03813 מתוך 408 |
| ישר! | 15.0% | 16.1% | 393237 | 722 מתוך 1,192704 מתוך 1,038258 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 13.8% | 1.7% | 999997 | 17 מתוך 1,19216 מתוך 1,03812 מתוך 408 |
| ביחד | 11.6% | 9.3% | 534754 | 548 מתוך 1,192546 מתוך 1,038185 מתוך 408 |
| הליכוד | 8.6% | 20.5% | 433651 | 677 מתוך 1,192657 מתוך 1,038200 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.6% | 2.7% | 959495 | 60 מתוך 1,19260 מתוך 1,03823 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.0% | 5.9% | 413537 | 688 מתוך 1,192657 מתוך 1,038255 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.4% | 5.7% | 413355 | 687 מתוך 1,192679 מתוך 1,038182 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 1.4% | 6.4% | 272518 | 860 מתוך 1,192774 מתוך 1,038330 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.2% | 888696 | 120 מתוך 1,192118 מתוך 1,03814 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.0% | 0.8% | 919392 | 87 מתוך 1,19259 מתוך 1,03825 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 61.3% | 44.0% | 706579 | 360 מתוך 1,192358 מתוך 1,03888 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 31.1% | 37.8% | 393236 | 724 מתוך 1,192699 מתוך 1,038262 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 6.6% | 2.8% | 959494 | 62 מתוך 1,19261 מתוך 1,03824 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.1% | 78.0% | 414155 | 695 מתוך 1,192603 מתוך 1,038183 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 499 | 5,690,682 | 475251 | 638 מתוך 1,192503 מתוך 1,038202 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 69.9% | 12.0% | 0.0% | 17.8% | 78.8% | 376 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 63.3% |
| 2009 | 81.2%▲11.3 | 10.3%▼1.7 | 0.0%±0.0 | 7.7%▼10.1 | 78.2% | 389 | הבית היהודי 43.2% |
| 2013 | 75.4%▼5.9 | 19.4%▲9.1 | 0.0%±0.0 | 5.0%▼2.7 | 78.9% | 418 | הבית היהודי 62.0% |
| 2015 | 78.8%▲3.4 | 16.6%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 4.6%▼0.4 | 79.7% | 415 | הבית היהודי 56.1% |
| אפר׳ 2019 | 63.2%▼15.5 | 22.0%▲5.3 | 0.0%±0.0 | 14.6%▲10.0 | 80.8% | 419 | הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 33.9% |
| ספט׳ 2019 | 72.5%▲9.2 | 24.7%▲2.7 | 0.0%±0.0 | 2.3%▼12.2 | 75.7% | 385 | ימינה 54.5% |
| 2020 | 71.0%▼1.5 | 28.5%▲3.8 | 0.0%±0.0 | – | 78.1% | 400 | ימינה 48.2% |
| 2021 | 72.8%▲1.8 | 25.2%▼3.3 | 0.0%±0.0 | – | 78.0% | 404 | ימינה 43.1% |
| 2022 | 69.6%▼3.2 | 26.9%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.6% | 424 | הציונות הדתית 29.2% |
| 2026 | 61.3%▼8.3 | 31.1%▲4.2 | 0.0%±0.0 | 6.6%▲6.6 | 77.1% | 499 | הציונות הדתית וזהות 36.1% |
מפקד 2022
| טירת צבי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 990 | 9,601,720 | 556061 | 524 מתוך 1,162404 מתוך 1,027159 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,006 | – | 616764 | 459 מתוך 1,162336 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 21 | 30 | 12124 | 1,006 מתוך 1,162891 מתוך 1,027386 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 12.2% | 12.4% | 615757 | 440 מתוך 1,151430 מתוך 1,016173 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 45.8% | 25.8% | 878587 | 157 מתוך 1,159156 מתוך 1,02752 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 32.8% | 25.3% | 868689 | 140 מתוך 1,012139 מתוך 1,00336 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 96,800 | 104,300 | 231532 | 887 מתוך 1,160874 מתוך 1,027277 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.7% | 69.8% | 394 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדה אליהו 2.6 ק״מ · תל תאומים 3.9 ק״מ · שדי תרומות 4.6 ק״מ · כפר רופין 4.9 ק״מ · רחוב 5.0 ק״מ