תל תאומים
סמל למ״ס 1283 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק המעיינות · אוכלוסייה 550 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 88.1% (ארצי 44.0%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תל תאומים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 51.6% | 20.5% | 969595 | 51 מתוך 1,19251 מתוך 1,03822 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 14.9% | 5.1% | 858393 | 179 מתוך 1,192178 מתוך 1,03829 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 11.9% | 5.7% | 838087 | 205 מתוך 1,192204 מתוך 1,03852 מתוך 408 |
| ש״ס | 5.4% | 5.3% | 878591 | 154 מתוך 1,192151 מתוך 1,03839 מתוך 408 |
| ישר! | 4.8% | 16.1% | 241620 | 899 מתוך 1,192865 מתוך 1,038327 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 1.7% | 868490 | 161 מתוך 1,192159 מתוך 1,03839 מתוך 408 |
| ביחד | 3.0% | 9.3% | 251625 | 889 מתוך 1,192873 מתוך 1,038304 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 2.7% | 403244 | 695 מתוך 1,192690 מתוך 1,038225 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 1.2% | 5.9% | 251722 | 887 מתוך 1,192851 מתוך 1,038316 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.6% | 6.4% | 16167 | 979 מתוך 1,192859 מתוך 1,038375 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 88.1% | 44.0% | 888695 | 144 מתוך 1,192143 מתוך 1,03821 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 9.6% | 37.8% | 221417 | 933 מתוך 1,192889 מתוך 1,038337 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.4% | 2.8% | 403242 | 699 מתוך 1,192691 מתוך 1,038228 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 80.7% | 78.0% | 727383 | 328 מתוך 1,192270 מתוך 1,03868 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 335 | 5,690,682 | 242724 | 902 מתוך 1,192758 מתוך 1,038310 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 65.7% | 32.4% | 0.0% | 1.0% | 51.0% | 105 | ש״ס 22.9% |
| 2009 | 88.7%▲23.0 | 10.5%▼21.9 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.0 | 59.9% | 133 | הליכוד 48.1% |
| 2013 | 84.2%▼4.5 | 10.2%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 5.7%▲5.7 | 66.2% | 177 | הליכוד ביתנו 42.4% |
| 2015 | 78.3%▼5.9 | 9.0%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 12.7%▲7.1 | 71.9% | 212 | הליכוד 50.0% |
| אפר׳ 2019 | 75.7%▼2.6 | 9.5%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 14.8%▲2.1 | 75.2% | 243 | הליכוד 55.6% |
| ספט׳ 2019 | 89.7%▲14.0 | 8.2%▼1.3 | 0.4%▲0.4 | 0.0%▼14.8 | 71.0% | 233 | הליכוד 62.2% |
| 2020 | 94.8%▲5.1 | 5.2%▼3.0 | 0.0%▼0.4 | – | 75.1% | 250 | הליכוד 71.6% |
| 2021 | 88.3%▼6.5 | 8.8%▲3.5 | 0.0%±0.0 | – | 70.0% | 240 | הליכוד 53.8% |
| 2022 | 86.6%▼1.7 | 12.6%▲3.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 78.0% | 269 | הליכוד 50.2% |
| 2026 | 88.1%▲1.4 | 9.6%▼3.1 | 0.0%±0.0 | 2.4%▲2.4 | 80.7% | 335 | הליכוד 51.6% |
מפקד 2022
| תל תאומים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 550 | 9,601,720 | 212324 | 917 מתוך 1,162789 מתוך 1,027310 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,123 | – | 343937 | 762 מתוך 1,162630 מתוך 1,027258 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 26 | 30 | 211913 | 874 מתוך 1,162811 מתוך 1,027335 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 5.4% | 12.4% | 171413 | 949 מתוך 1,151874 מתוך 1,016353 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.5% | 25.8% | 393246 | 702 מתוך 1,159698 מתוך 1,027219 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 123,700 | 104,300 | 565168 | 506 מתוך 1,160502 מתוך 1,027131 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.6% | 69.8% | 318 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדי תרומות 1.0 ק״מ · רחוב 1.2 ק״מ · שדה אליהו 1.7 ק״מ · רוויה 2.2 ק״מ · עין הנצי"ב 3.2 ק״מ