רחוב
סמל למ״ס 854 · יהודי · מושב דתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק המעיינות · אוכלוסייה 550 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 87.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רחוב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 61.9% | 20.5% | 999999 | 8 מתוך 1,1928 מתוך 1,0387 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 13.6% | 5.7% | 878591 | 159 מתוך 1,192158 מתוך 1,03838 מתוך 408 |
| ישר! | 5.6% | 16.1% | 261821 | 882 מתוך 1,192848 מתוך 1,038321 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.3% | 5.1% | 696579 | 366 מתוך 1,192362 מתוך 1,03887 מתוך 408 |
| ש״ס | 4.0% | 5.3% | 828087 | 205 מתוך 1,192201 מתוך 1,03852 מתוך 408 |
| ביחד | 3.0% | 9.3% | 251625 | 889 מתוך 1,192873 מתוך 1,038304 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726875 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.7% | 332437 | 782 מתוך 1,192774 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 1.3% | 5.9% | 261823 | 877 מתוך 1,192842 מתוך 1,038310 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 10113 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,038392 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 87.4% | 44.0% | 878594 | 152 מתוך 1,192151 מתוך 1,03825 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 10.3% | 37.8% | 221518 | 923 מתוך 1,192879 מתוך 1,038332 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.0% | 2.8% | 322435 | 789 מתוך 1,192776 מתוך 1,038261 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.1% | 78.0% | 575870 | 500 מתוך 1,192423 מתוך 1,038123 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 302 | 5,690,682 | 202219 | 958 מתוך 1,192814 מתוך 1,038331 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 65.7% | 32.1% | 0.0% | 2.2% | 58.0% | 134 | ש״ס 23.1% |
| 2009 | 83.5%▲17.9 | 15.3%▼16.8 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼2.2 | 68.5% | 170 | הליכוד 46.5% |
| 2013 | 81.6%▼2.0 | 16.2%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 1.7%▲1.7 | 67.3% | 179 | הליכוד ביתנו 40.8% |
| 2015 | 80.2%▼1.4 | 8.3%▼7.9 | 0.0%±0.0 | 11.5%▲9.8 | 78.1% | 217 | הליכוד 54.8% |
| אפר׳ 2019 | 86.4%▲6.2 | 5.5%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 8.1%▼3.4 | 73.0% | 235 | הליכוד 68.9% |
| ספט׳ 2019 | 91.4%▲5.0 | 6.9%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 1.7%▼6.4 | 71.9% | 233 | הליכוד 73.4% |
| 2020 | 93.9%▲2.5 | 6.1%▼0.8 | 0.0%±0.0 | – | 75.0% | 246 | הליכוד 78.9% |
| 2021 | 91.9%▼2.0 | 8.1%▲2.0 | 0.0%±0.0 | – | 71.2% | 234 | הליכוד 75.6% |
| 2022 | 94.3%▲2.5 | 5.7%▼2.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 73.8% | 247 | הליכוד 69.2% |
| 2026 | 87.4%▼6.9 | 10.3%▲4.6 | 0.0%±0.0 | 2.0%▲2.0 | 79.1% | 302 | הליכוד 61.9% |
מפקד 2022
| רחוב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 550 | 9,601,720 | 212324 | 917 מתוך 1,162789 מתוך 1,027310 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,378 | – | 678 | 1,094 מתוך 1,162959 מתוך 1,027374 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.5% | 12.4% | 423639 | 650 מתוך 1,151630 מתוך 1,016244 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 9.1% | 25.8% | 424 | 1,108 מתוך 1,1591,006 מתוך 1,027391 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.6% | 25.3% | 121215 | 887 מתוך 1,012878 מתוך 1,003274 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 99,800 | 104,300 | 271937 | 845 מתוך 1,160835 מתוך 1,027258 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 60.2% | 69.8% | 1,026 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- תל תאומים 1.2 ק״מ · שדי תרומות 1.2 ק״מ · רוויה 1.5 ק״מ · שלוחות 2.4 ק״מ · עין הנצי"ב 2.5 ק״מ