שלוחות
סמל למ״ס 439 · יהודי · קיבוץ דתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק המעיינות · אוכלוסייה 480 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 53.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 10.2 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שלוחות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 24.1% | 5.1% | 888695 | 149 מתוך 1,192148 מתוך 1,03820 מתוך 408 |
| ביחד | 21.3% | 9.3% | 969597 | 53 מתוך 1,19253 מתוך 1,03813 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 18.2% | 1.7% | 10010099 | 4 מתוך 1,1923 מתוך 1,0384 מתוך 408 |
| ישר! | 15.0% | 16.1% | 393237 | 722 מתוך 1,192704 מתוך 1,038258 מתוך 408 |
| הליכוד | 7.3% | 20.5% | 373043 | 743 מתוך 1,192720 מתוך 1,038228 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 2.7% | 787578 | 248 מתוך 1,192248 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 3.5% | 5.7% | 504363 | 587 מתוך 1,192580 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.1% | 5.9% | 423738 | 670 מתוך 1,192639 מתוך 1,038245 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 1.4% | 6.4% | 272518 | 860 מתוך 1,192774 מתוך 1,038330 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443856 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038156 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706780 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 828683 | 176 מתוך 1,192116 מתוך 1,03857 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 53.8% | 44.0% | 666176 | 409 מתוך 1,192406 מתוך 1,038100 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 40.9% | 37.8% | 453940 | 652 מתוך 1,192630 מתוך 1,038244 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 2.8% | 787578 | 251 מתוך 1,192250 מתוך 1,03885 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 73.3% | 78.0% | 222230 | 921 מתוך 1,192810 מתוך 1,038282 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 286 | 5,690,682 | 171916 | 987 מתוך 1,192842 מתוך 1,038344 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 62.7% | 25.1% | 0.4% | 11.4% | 71.3% | 263 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 53.2% |
| 2009 | 75.4%▲12.6 | 16.7%▼8.4 | 0.0%▼0.4 | 6.4%▼5.0 | 68.7% | 264 | הבית היהודי 45.8% |
| 2013 | 71.3%▼4.1 | 22.8%▲6.2 | 0.0%±0.0 | 4.8%▼1.6 | 73.3% | 289 | הבית היהודי 58.8% |
| 2015 | 70.9%▼0.4 | 20.6%▼2.3 | 0.0%±0.0 | 7.4%▲2.6 | 73.8% | 282 | הבית היהודי 51.8% |
| אפר׳ 2019 | 60.1%▼10.8 | 22.1%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 17.4%▲9.9 | 76.5% | 276 | הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 27.2% |
| ספט׳ 2019 | 74.2%▲14.1 | 25.0%▲2.9 | 0.0%±0.0 | 0.8%▼16.6 | 72.2% | 256 | ימינה 50.4% |
| 2020 | 77.8%▲3.6 | 21.8%▼3.2 | 0.0%±0.0 | – | 72.9% | 257 | ימינה 49.8% |
| 2021 | 77.2%▼0.6 | 21.5%▼0.2 | 0.0%±0.0 | – | 72.6% | 246 | ימינה 47.6% |
| 2022 | 64.0%▼13.2 | 35.1%▲13.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 70.5% | 239 | הבית היהודי (מתחת לאחוז החסימה) 26.4% |
| 2026 | 53.8%▼10.2 | 40.9%▲5.8 | 0.0%±0.0 | 4.5%▲4.5 | 73.3% | 286 | הציונות הדתית וזהות 24.1% |
מפקד 2022
| שלוחות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 480 | 9,601,720 | 151616 | 984 מתוך 1,162855 מתוך 1,027342 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,524 | – | 495551 | 594 מתוך 1,162464 מתוך 1,027199 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625856 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 23.0% | 12.4% | 979695 | 34 מתוך 1,15134 מתוך 1,01619 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 35.1% | 25.8% | 544963 | 527 מתוך 1,159524 מתוך 1,027153 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.4% | 25.3% | 111114 | 896 מתוך 1,012887 מתוך 1,003276 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 103,000 | 104,300 | 302140 | 816 מתוך 1,160807 מתוך 1,027247 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 73.0% | 69.8% | 786 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רשפים 1.0 ק״מ · עין הנצי"ב 1.9 ק״מ · רחוב 2.4 ק״מ · רוויה 2.6 ק״מ · מסילות 2.8 ק״מ