שדה אליהו

סמל למ״ס 304 · יהודי · קיבוץ דתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק המעיינות · אוכלוסייה 710 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 65.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 72.5%2009: מחנה נתניהו 81.5%2013: מחנה נתניהו 81.6%2015: מחנה נתניהו 81.2%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 71.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 79.7%2020: מחנה נתניהו 83.6%2021: מחנה נתניהו 79.0%2022: מחנה נתניהו 74.5%2026: מחנה נתניהו 65.8%2006: המחנה שמולו 15.9%2009: המחנה שמולו 12.5%2013: המחנה שמולו 14.8%2015: המחנה שמולו 13.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 17.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 18.3%2020: המחנה שמולו 15.7%2021: המחנה שמולו 19.9%2022: המחנה שמולו 24.2%2026: המחנה שמולו 27.4%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.5%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהשדה אליהוישראלאחוזוןדירוג
הציונות הדתית וזהות42.0%5.1%929098102 מתוך 1,192101 מתוך 1,03811 מתוך 408
ישר!12.1%16.1%362932760 מתוך 1,192740 מתוך 1,038277 מתוך 408
ביחד11.4%9.3%534653561 מתוך 1,192559 מתוך 1,038192 מתוך 408
הליכוד10.7%20.5%494356608 מתוך 1,192591 מתוך 1,038180 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה10.0%1.7%97969642 מתוך 1,19241 מתוך 1,03819 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה6.1%2.7%93919382 מתוך 1,19282 מתוך 1,03827 מתוך 408
הדמוקרטים2.4%6.4%363228760 מתוך 1,192702 מתוך 1,038292 מתוך 408
עוצמה יהודית2.2%5.7%393152718 מתוך 1,192710 מתוך 1,038192 מתוך 408
ישראל ביתנו1.5%5.9%272025857 מתוך 1,192822 מתוך 1,038305 מתוך 408
רע״ם0.5%5.9%768766251 מתוך 1,192103 מתוך 1,038124 מתוך 408
נעם מתחת לאחוז החסימה0.5%0.2%908997105 מתוך 1,192103 מתוך 1,03810 מתוך 408
ש״ס0.2%5.3%383249664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408
יהדות התורה0.2%5.5%635874358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364035622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408
גוש ביבי65.8%44.0%736980321 מתוך 1,192319 מתוך 1,03880 מתוך 408
גוש השינוי27.4%37.8%362933760 מתוך 1,192732 מתוך 1,038274 מתוך 408
המפלגות הערביות0.5%14.7%627152396 מתוך 1,192243 מתוך 1,038178 מתוך 408
לא התחייבו לגוש6.1%2.8%92919284 מתוך 1,19283 מתוך 1,03828 מתוך 408
אחוז הצבעה63.2%78.0%4361,139 מתוך 1,1921,003 מתוך 1,038382 מתוך 408
קולות כשרים4125,690,682353936771 מתוך 1,192631 מתוך 1,038261 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200672.5%15.9%0.0%11.1%68.9%371האיחוד הלאומי-מפד״ל 61.5%
200981.5%▲9.012.5%▼3.40.0%±0.04.9%▼6.167.2%367הבית היהודי 40.9%
201381.6%▲0.114.8%▲2.30.0%±0.02.6%▼2.365.5%385הבית היהודי 62.1%
201581.2%▼0.413.0%▼1.80.0%±0.05.3%▲2.766.2%393הבית היהודי 51.1%
אפר׳ 201971.1%▼10.017.9%▲4.90.0%±0.010.9%▲5.665.4%402הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 28.9%
ספט׳ 201979.7%▲8.618.3%▲0.40.0%±0.01.4%▼9.557.9%355ימינה 59.7%
202083.6%▲3.815.7%▼2.70.0%±0.0–61.5%377ימינה 53.3%
202179.0%▼4.519.9%▲4.30.0%±0.0–61.6%396ימינה 44.7%
202274.5%▼4.524.2%▲4.30.0%±0.00.0%61.2%396הציונות הדתית 36.9%
202665.8%▼8.727.4%▲3.20.5%▲0.56.1%▲6.163.2%412הציונות הדתית וזהות 42.0%

מפקד 2022

שדה אליהוישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7109,601,720323535776 מתוך 1,162650 מתוך 1,027254 מתוך 408
תושבים לקמ״ר1,657–1415171,003 מתוך 1,162869 מתוך 1,027340 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני2630211913874 מתוך 1,162811 מתוך 1,027335 מתוך 408
בני 65 ומעלה14.4%12.4%737070303 מתוך 1,151298 מתוך 1,016123 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)34.3%25.8%534761547 מתוך 1,159544 מתוך 1,027158 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)52.2%25.3%98989822 מתוך 1,01222 מתוך 1,0037 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)95,700104,300221430901 מתוך 1,160886 מתוך 1,027284 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202289.8%69.8%137 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים