שכונה ו
שכונה במבשרת ציון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,800 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 64.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונה ו | מבשרת ציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 30.1% | 21.4% | 16.1% |
| הליכוד | 19.8% | 30.0% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 17.6% | 11.7% | 6.4% |
| ביחד | 12.2% | 9.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 4.3% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3.9% | 7.4% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 3.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.7% | 5.1% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.4% | 1.7% |
| ש״ס | 1.2% | 3.5% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.1% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 30.9% | 49.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 64.7% | 46.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.1% | 76.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,584 | 16,322 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.3% | 66.8% | 0.2% | 10.6% | 74.6% | 1,721 | קדימה 30.0% |
| 2009 | 33.7%▲12.4 | 62.8%▼4.0 | 0.7%▲0.4 | 1.4%▼9.2 | 72.9% | 1,522 | קדימה 32.1% |
| 2013 | 28.6%▼5.1 | 66.8%▲4.0 | 0.4%▼0.3 | 2.9%▲1.4 | 75.7% | 1,596 | יש עתיד 22.3% |
| 2015 | 30.3%▲1.7 | 62.3%▼4.5 | 0.1%▼0.3 | 7.1%▲4.2 | 76.6% | 1,601 | המחנה הציוני 38.7% |
| אפר׳ 2019 | 33.8%▲3.5 | 61.3%▼0.9 | 0.2%▲0.1 | 4.2%▼2.9 | 76.8% | 1,578 | כחול לבן 41.9% |
| ספט׳ 2019 | 33.3%▼0.4 | 61.9%▲0.5 | 0.4%▲0.2 | 4.4%▲0.1 | 73.4% | 2,415 | כחול לבן 41.0% |
| 2020 | 35.6%▲2.3 | 63.5%▲1.6 | 0.7%▲0.3 | – | 72.9% | 2,398 | כחול לבן 46.6% |
| 2021 | 31.8%▼3.9 | 66.8%▲3.3 | 0.3%▼0.4 | – | 70.5% | 2,321 | יש עתיד 22.5% |
| 2022 | 33.3%▲1.5 | 65.5%▼1.3 | 0.4%▲0.1 | 0.0% | 72.0% | 2,345 | יש עתיד 30.5% |
| 2026 | 30.9%▼2.4 | 64.7%▼0.8 | 0.6%▲0.2 | 3.7%▲3.7 | 77.1% | 2,584 | ישר! 30.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | חילוני | 3,800 | 2,584 | 30.9% | 64.7% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.