מבשרת ציון

סמל למ״ס 1015 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז ירושלים · אוכלוסייה 25,480 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 49.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 33.2%2009: מחנה נתניהו 46.1%2013: מחנה נתניהו 43.0%2015: מחנה נתניהו 45.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 50.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 48.6%2020: מחנה נתניהו 51.4%2021: מחנה נתניהו 47.6%2022: מחנה נתניהו 50.8%2026: מחנה נתניהו 49.0%2006: המחנה שמולו 54.3%2009: המחנה שמולו 49.9%2013: המחנה שמולו 52.0%2015: המחנה שמולו 45.3%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 44.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 46.9%2020: המחנה שמולו 47.8%2021: המחנה שמולו 51.0%2022: המחנה שמולו 47.7%2026: המחנה שמולו 46.7%2006: מפלגות ערביות 0.4%2009: מפלגות ערביות 0.7%2013: מפלגות ערביות 0.5%2015: מפלגות ערביות 0.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.6%2021: מפלגות ערביות 0.2%2022: מפלגות ערביות 0.4%2026: מפלגות ערביות 0.4%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמבשרת ציוןישראלאחוזוןדירוג
הליכוד30.0%20.5%797766247 מתוך 1,192243 מתוך 1,03822 מתוך 63
ישר!21.4%16.1%484260620 מתוך 1,192605 מתוך 1,03826 מתוך 63
הדמוקרטים11.7%6.4%605555482 מתוך 1,192468 מתוך 1,03829 מתוך 63
ביחד9.4%9.3%463961637 מתוך 1,192635 מתוך 1,03825 מתוך 63
עוצמה יהודית7.4%5.7%696458370 מתוך 1,192367 מתוך 1,03827 מתוך 63
הציונות הדתית וזהות5.1%5.1%686355377 מתוך 1,192373 מתוך 1,03829 מתוך 63
ישראל ביתנו4.3%5.9%585473484 מתוך 1,192454 מתוך 1,03818 מתוך 63
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.5%2.7%625655443 מתוך 1,192443 מתוך 1,03828 מתוך 63
ש״ס3.5%5.3%817961226 מתוך 1,192221 מתוך 1,03825 מתוך 63
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.4%1.7%696465354 מתוך 1,192351 מתוך 1,03823 מתוך 63
יהדות התורה0.5%5.5%817966197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03820 מתוך 63
הרשימה המשותפת0.2%8.8%556342411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03831 מתוך 63
רע״ם0.1%5.9%485544534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03834 מתוך 63
נעם מתחת לאחוז החסימה0.1%0.2%767481228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03810 מתוך 63
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485448477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03825 מתוך 63
גוש ביבי49.0%44.0%635853435 מתוך 1,192431 מתוך 1,03830 מתוך 63
גוש השינוי46.7%37.8%484256622 מתוך 1,192603 מתוך 1,03828 מתוך 63
המפלגות הערביות0.4%14.7%576547453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03833 מתוך 63
לא התחייבו לגוש3.6%2.8%635756425 מתוך 1,192424 מתוך 1,03824 מתוך 63
אחוז הצבעה76.0%78.0%353532770 מתוך 1,192672 מתוך 1,03843 מתוך 63
קולות כשרים16,3225,690,68294959768 מתוך 1,19252 מתוך 1,0383 מתוך 63

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200633.2%54.3%0.4%10.7%67.5%10,846קדימה 26.3%
200946.1%▲12.949.9%▼4.40.7%▲0.31.6%▼9.168.5%11,892הליכוד 28.9%
201343.0%▼3.152.0%▲2.10.5%▼0.23.2%▲1.571.7%13,116הליכוד ביתנו 26.3%
201545.6%▲2.745.3%▼6.70.2%▼0.38.7%▲5.674.9%13,946הליכוד 32.4%
אפר׳ 201950.5%▲4.944.3%▼0.90.2%±0.04.6%▼4.273.6%13,846הליכוד 35.7%
ספט׳ 201948.6%▼1.946.9%▲2.50.2%▲0.14.0%▼0.571.8%13,539הליכוד 34.4%
202051.4%▲2.847.8%▲0.90.6%▲0.4–71.7%13,559הליכוד 39.9%
202147.6%▼3.851.0%▲3.20.2%▼0.4–69.7%13,331הליכוד 31.9%
202250.8%▲3.247.7%▼3.30.4%▲0.20.0%71.3%14,051הליכוד 32.4%
202649.0%▼1.846.7%▼1.00.4%±0.03.6%▲3.676.0%16,322הליכוד 30.0%

מפקד 2022

מבשרת ציוןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)25,4809,601,72094959774 מתוך 1,16256 מתוך 1,0273 מתוך 62
תושבים לקמ״ר7,605–92939295 מתוך 1,16275 מתוך 1,0276 מתוך 62
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3430625874354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02711 מתוך 62
בני 65 ומעלה16.1%12.4%828090202 מתוך 1,151199 מתוך 1,0167 מתוך 62
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)37.9%25.8%635867429 מתוך 1,159427 מתוך 1,02721 מתוך 62
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)19.5%25.3%585858425 מתוך 1,012418 מתוך 1,00325 מתוך 58
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)133,400104,300666259393 מתוך 1,160390 מתוך 1,02726 מתוך 62

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202280.0%69.8%517 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים