שכונה ז
שכונה במבשרת ציון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,950 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2015: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 66.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונה ז | מבשרת ציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 32.8% | 21.4% | 16.1% |
| הליכוד | 18.6% | 30.0% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 14.2% | 11.7% | 6.4% |
| ביחד | 12.3% | 9.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 6.6% | 4.3% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.3% | 5.1% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 3.5% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.5% | 7.4% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 2.4% | 1.7% |
| ש״ס | 0.7% | 3.5% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 29.8% | 49.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 66.0% | 46.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.9% | 76.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,490 | 16,322 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 30.1% | 59.3% | 0.1% | 10.4% | 82.6% | 1,313 | המחנה הציוני 34.7% |
| אפר׳ 2019 | 34.4%▲4.4 | 59.5%▲0.1 | 0.2%▲0.1 | 5.5%▼4.9 | 79.0% | 1,330 | כחול לבן 44.2% |
| ספט׳ 2019 | 32.4%▼2.0 | 62.2%▲2.7 | 0.2%±0.0 | 5.1%▼0.4 | 76.1% | 1,286 | כחול לבן 45.2% |
| 2020 | 35.7%▲3.3 | 63.4%▲1.2 | 0.6%▲0.5 | – | 77.0% | 1,302 | כחול לבן 48.3% |
| 2021 | 54.3%▲18.6 | 44.5%▼18.9 | 0.2%▼0.4 | – | 71.6% | 2,729 | הליכוד 36.8% |
| 2022 | 31.8%▼22.5 | 66.1%▲21.5 | 0.4%▲0.2 | 0.0% | 76.1% | 1,320 | יש עתיד 32.8% |
| 2026 | 29.8%▼2.0 | 66.0%▼0.1 | 0.2%▼0.2 | 3.8%▲3.8 | 80.9% | 1,490 | ישר! 32.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | חילוני | 2,950 | 1,490 | 29.8% | 66.0% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.