אזור תעשייה
שכונה במבשרת ציון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,730 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 66.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אזור תעשייה | מבשרת ציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 41.1% | 30.0% | 20.5% |
| ישר! | 13.9% | 21.4% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 10.9% | 7.4% | 5.7% |
| ביחד | 7.3% | 9.4% | 9.3% |
| ש״ס | 5.8% | 3.5% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.7% | 5.1% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 4.3% | 11.7% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 3.5% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 3.3% | 4.3% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.4% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.8% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 66.4% | 49.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 28.8% | 46.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.1% | 76.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,552 | 16,322 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 51.2% | 38.7% | 0.6% | 9.1% | 58.4% | 1,935 | קדימה 21.9% |
| 2009 | 65.8%▲14.6 | 30.5%▼8.2 | 0.9%▲0.3 | 1.3%▼7.9 | 61.8% | 2,188 | הליכוד 40.6% |
| 2013 | 61.4%▼4.4 | 33.1%▲2.6 | 0.7%▼0.1 | 3.5%▲2.2 | 67.0% | 2,560 | הליכוד ביתנו 34.1% |
| 2015 | 65.3%▲3.8 | 24.0%▼9.1 | 0.1%▼0.6 | 10.4%▲6.9 | 73.2% | 2,916 | הליכוד 47.1% |
| אפר׳ 2019 | 72.7%▲7.5 | 22.4%▼1.6 | 0.2%▲0.1 | 4.5%▼5.9 | 72.9% | 3,542 | הליכוד 54.0% |
| ספט׳ 2019 | 71.1%▼1.6 | 24.8%▲2.5 | 0.2%±0.0 | 3.7%▼0.8 | 71.5% | 3,482 | הליכוד 50.6% |
| 2020 | 74.4%▲3.3 | 25.0%▲0.1 | 0.3%▲0.1 | – | 72.1% | 3,517 | הליכוד 57.9% |
| 2021 | 67.7%▼6.7 | 30.9%▲6.0 | 0.2%▼0.2 | – | 69.0% | 1,972 | הליכוד 48.0% |
| 2022 | 72.1%▲4.4 | 26.5%▼4.4 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 72.6% | 4,007 | הליכוד 44.6% |
| 2026 | 66.4%▼5.7 | 28.8%▲2.3 | 0.2%▼0.1 | 4.2%▲4.2 | 79.1% | 4,552 | הליכוד 41.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | חילוני | 4,730 | 4,552 | 66.4% | 28.8% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.