קרית רבין
שכונה במגדל העמק · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,000 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 59.9% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית רבין | מגדל העמק | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 38.5% | 39.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 13.9% | 13.6% | 5.9% |
| ישר! | 12.3% | 9.8% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 9.4% | 9.0% | 5.7% |
| ביחד | 8.1% | 5.4% | 9.3% |
| ש״ס | 6.3% | 11.2% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.6% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 4.2% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 2.2% | 1.6% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 1.1% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 59.9% | 66.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 36.5% | 30.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.1% | 69.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,011 | 16,173 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 77.2% | 18.6% | 0.4% | 0.0% | 64.2% | 285 | הליכוד 35.4% |
| 2013 | 68.6%▼8.6 | 26.0%▲7.4 | 0.0%▼0.4 | 3.6%▲3.6 | 69.2% | 338 | הליכוד ביתנו 42.0% |
| ספט׳ 2019 | 56.7% | 25.3% | 0.0% | 17.7% | 71.2% | 379 | הליכוד 44.9% |
| 2020 | 60.8%▲4.0 | 39.2%▲13.9 | 0.0%±0.0 | – | 72.7% | 395 | הליכוד 52.7% |
| 2021 | 57.0%▼3.8 | 42.0%▲2.7 | 0.0%±0.0 | – | 68.4% | 479 | הליכוד 42.8% |
| 2022 | 59.7%▲2.7 | 38.0%▼3.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.3% | 573 | הליכוד 40.3% |
| 2026 | 59.9%▲0.2 | 36.5%▼1.6 | 0.1%▲0.1 | 3.2%▲3.2 | 78.1% | 3,011 | הליכוד 38.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | חילוני | 3,000 | 3,011 | 59.9% | 36.5% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.