מגדל העמק

סמל למ״ס 874 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הצפון · אוכלוסייה 27,050 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 66.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 60.3%2009: מחנה נתניהו 74.9%2013: מחנה נתניהו 71.5%2015: מחנה נתניהו 75.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 79.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 63.3%2020: מחנה נתניהו 67.6%2021: מחנה נתניהו 65.3%2022: מחנה נתניהו 69.1%2026: מחנה נתניהו 66.3%2006: המחנה שמולו 32.7%2009: המחנה שמולו 22.7%2013: המחנה שמולו 23.2%2015: המחנה שמולו 15.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 15.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 17.3%2020: המחנה שמולו 32.0%2021: המחנה שמולו 33.4%2022: המחנה שמולו 29.6%2026: המחנה שמולו 30.4%2006: מפלגות ערביות 0.2%2009: מפלגות ערביות 0.1%2013: מפלגות ערביות 0.1%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.1%2026: מפלגות ערביות 0.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמגדל העמקישראלאחוזוןדירוג
הליכוד39.1%20.5%868585162 מתוך 1,192161 מתוך 1,03861 מתוך 408
ישראל ביתנו13.6%5.9%98999627 מתוך 1,1929 מתוך 1,03819 מתוך 408
ש״ס11.2%5.3%96959752 מתוך 1,19251 מתוך 1,03814 מתוך 408
ישר!9.8%16.1%322428804 מתוך 1,192782 מתוך 1,038295 מתוך 408
עוצמה יהודית9.0%5.7%747181304 מתוך 1,192302 מתוך 1,03877 מתוך 408
ביחד5.4%9.3%342537778 מתוך 1,192775 מתוך 1,038255 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות4.2%5.1%615670454 מתוך 1,192450 מתוך 1,038117 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.6%2.7%443647652 מתוך 1,192649 מתוך 1,038210 מתוך 408
הדמוקרטים1.6%6.4%292620835 מתוך 1,192756 מתוך 1,038324 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.5%1.7%453848615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038201 מתוך 408
יהדות התורה1.1%5.5%919095107 מתוך 1,192103 מתוך 1,03821 מתוך 408
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%95979334 מתוך 1,19222 מתוך 1,03822 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.1%8.8%485643535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038219 מתוך 408
נעם מתחת לאחוז החסימה0.1%0.2%767487228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03840 מתוך 408
רע״ם0.0%5.9%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.4%0.8%606757372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408
גוש ביבי66.3%44.0%747082315 מתוך 1,192313 מתוך 1,03876 מתוך 408
גוש השינוי30.4%37.8%393235729 מתוך 1,192704 מתוך 1,038264 מתוך 408
המפלגות הערביות0.1%14.7%354028714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038290 מתוך 408
לא התחייבו לגוש2.8%2.8%473950611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038197 מתוך 408
אחוז הצבעה69.5%78.0%1110161,060 מתוך 1,192936 מתוך 1,038343 מתוך 408
קולות כשרים16,1735,690,68294959869 מתוך 1,19253 מתוך 1,03811 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200660.3%32.7%0.2%5.3%54.6%10,267ישראל ביתנו 22.8%
200974.9%▲14.622.7%▼10.00.1%±0.00.2%▼5.059.1%11,400ישראל ביתנו 27.9%
201371.5%▼3.423.2%▲0.50.1%±0.02.6%▲2.461.4%12,147הליכוד ביתנו 41.5%
201575.7%▲4.115.6%▼7.60.0%▼0.18.3%▲5.765.4%13,297הליכוד 34.9%
אפר׳ 201979.4%▲3.715.1%▼0.50.1%▲0.14.5%▼3.963.3%13,349הליכוד 38.9%
ספט׳ 201963.3%▼16.117.3%▲2.20.1%▼0.118.8%▲14.363.7%13,387הליכוד 39.1%
202067.6%▲4.332.0%▲14.70.0%±0.0–63.7%13,442הליכוד 45.3%
202165.3%▼2.333.4%▲1.50.1%±0.0–60.5%12,832הליכוד 38.0%
202269.1%▲3.829.6%▼3.80.1%±0.00.0%64.0%13,973הליכוד 37.4%
202666.3%▼2.830.4%▲0.80.1%±0.02.8%▲2.869.5%16,173הליכוד 39.1%

מפקד 2022

מגדל העמקישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)27,0509,601,72094959769 מתוך 1,16254 מתוך 1,02712 מתוך 408
תושבים לקמ״ר6,349–878993157 מתוך 1,162118 מתוך 1,02731 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3430625856354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408
בני 65 ומעלה16.2%12.4%838178195 מתוך 1,151192 מתוך 1,01688 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)18.6%25.8%211428909 מתוך 1,159885 מתוך 1,027292 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)23.1%25.3%696972316 מתוך 1,012310 מתוך 1,00392 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)94,800104,300211230916 מתוך 1,160899 מתוך 1,027287 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202276.3%69.8%674 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים