יפיע

סמל למ״ס 499 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 18,110 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 92.6% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.0 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 2.5%2009: מחנה נתניהו 2.0%2013: מחנה נתניהו 5.7%2015: מחנה נתניהו 3.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 5.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 2.1%2020: מחנה נתניהו 1.5%2021: מחנה נתניהו 5.5%2022: מחנה נתניהו 3.4%2026: מחנה נתניהו 2.2%2006: המחנה שמולו 16.2%2009: המחנה שמולו 8.7%2013: המחנה שמולו 9.6%2015: המחנה שמולו 5.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 11.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 5.4%2020: המחנה שמולו 2.9%2021: המחנה שמולו 6.9%2022: המחנה שמולו 4.1%2026: המחנה שמולו 4.3%2006: מפלגות ערביות 80.2%2009: מפלגות ערביות 86.4%2013: מפלגות ערביות 83.8%2015: מפלגות ערביות 89.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 82.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 91.0%2020: מפלגות ערביות 94.9%2021: מפלגות ערביות 87.0%2022: מפלגות ערביות 91.6%2026: מפלגות ערביות 92.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהיפיעישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת73.4%8.8%99779916 מתוך 1,19215 מתוך 617 מתוך 408
רע״ם19.3%5.9%911887110 מתוך 1,19250 מתוך 6154 מתוך 408
הדמוקרטים3.2%6.4%408332714 מתוך 1,19211 מתוך 61275 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.2%1.7%369841729 מתוך 1,1922 מתוך 61229 מתוך 408
הליכוד1.0%20.5%1093131,067 מתוך 1,1924 מתוך 61353 מתוך 408
ישר!0.6%16.1%117571,042 מתוך 1,19211 מתוך 61373 מתוך 408
ישראל ביתנו0.5%5.9%188814963 מתוך 1,1927 מתוך 61345 מתוך 408
ביחד0.1%9.3%75361,073 מתוך 1,1929 מתוך 61366 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.8%0.8%856086136 מתוך 1,19222 מתוך 6146 מתוך 408
גוש ביבי2.2%44.0%1098141,070 מתוך 1,1922 מתוך 61349 מתוך 408
גוש השינוי4.3%37.8%1683111,001 מתוך 1,19211 מתוך 61363 מתוך 408
המפלגות הערביות92.6%14.7%921390101 מתוך 1,19253 מתוך 6143 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.1%2.8%87091,061 מתוך 1,1925 מתוך 61354 מתוך 408
אחוז הצבעה79.0%78.0%563068510 מתוך 1,19243 מתוך 61126 מתוך 408
קולות כשרים11,6145,690,68292739593 מתוך 1,19217 מתוך 6121 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20062.5%16.2%80.2%0.4%44.7%3,890חד״ש 42.0%
20092.0%▼0.58.7%▼7.586.4%▲6.20.0%▼0.444.8%4,274חד״ש 50.2%
20135.7%▲3.79.6%▲0.983.8%▼2.60.4%▲0.455.6%5,996חד״ש 38.1%
20153.5%▼2.25.9%▼3.789.0%▲5.30.4%±0.064.7%7,412הרשימה המשותפת 89.0%
אפר׳ 20195.0%▲1.611.4%▲5.582.3%▼6.70.2%▼0.244.7%5,639חד״ש-תע״ל 59.3%
ספט׳ 20192.1%▼2.95.4%▼6.091.0%▲8.70.6%▲0.461.7%7,935הרשימה המשותפת 91.0%
20201.5%▼0.62.9%▼2.594.9%▲3.9–66.0%8,650הרשימה המשותפת 94.9%
20215.5%▲4.06.9%▲4.087.0%▼7.9–42.2%5,586הרשימה המשותפת 60.1%
20223.4%▼2.14.1%▼2.891.6%▲4.60.0%49.5%6,750חד״ש-תע״ל 44.3%
20262.2%▼1.24.3%▲0.292.6%▲1.00.1%▲0.179.0%11,614הרשימה המשותפת 73.4%

מפקד 2022

יפיעישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)18,1109,601,72092739599 מתוך 1,16217 מתוך 6122 מתוך 408
תושבים לקמ״ר8,271–94839873 מתוך 1,16211 מתוך 618 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2730255718832 מתוך 1,16217 מתוך 61319 מתוך 408
בני 65 ומעלה7.0%12.4%267724850 מתוך 1,15114 מתוך 61311 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)14.0%25.8%1258181,016 מתוך 1,15926 מתוך 61334 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)69,900104,30042251,119 מתוך 1,16048 מתוך 61389 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202259.2%69.8%1,037 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים