מערבית
שכונה במגדל העמק · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,190 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 63.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מערבית | מגדל העמק | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 40.6% | 39.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 19.7% | 13.6% | 5.9% |
| ש״ס | 10.0% | 11.2% | 5.3% |
| ישר! | 8.2% | 9.8% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 6.7% | 9.0% | 5.7% |
| ביחד | 4.7% | 5.4% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.2% | 4.2% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 2.6% | 2.7% |
| יהדות התורה | 2.0% | 1.1% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 1.5% | 1.6% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.5% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 63.2% | 66.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 34.1% | 30.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.3% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 65.2% | 69.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,487 | 16,173 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 69.6% | 24.5% | 0.2% | 3.7% | 56.5% | 1,868 | ש״ס 25.6% |
| 2009 | 75.3%▲5.7 | 22.4%▼2.1 | 0.0%▼0.2 | 0.2%▼3.6 | 56.7% | 2,078 | ישראל ביתנו 34.4% |
| 2013 | 71.6%▼3.7 | 23.2%▲0.8 | 0.2%▲0.1 | 2.1%▲1.9 | 61.3% | 2,688 | הליכוד ביתנו 47.4% |
| 2015 | 78.7%▲7.1 | 12.3%▼10.9 | 0.0%▼0.2 | 8.3%▲6.2 | 61.6% | 1,924 | הליכוד 34.2% |
| אפר׳ 2019 | 83.7%▲4.9 | 11.9%▼0.3 | 0.6%▲0.6 | 3.0%▼5.3 | 58.2% | 1,250 | הליכוד 41.6% |
| ספט׳ 2019 | 64.1%▼19.6 | 12.6%▲0.7 | 0.0%▼0.6 | 22.8%▲19.7 | 58.7% | 1,255 | הליכוד 42.5% |
| 2020 | 65.9%▲1.9 | 33.5%▲20.9 | 0.1%▲0.1 | – | 58.8% | 1,259 | הליכוד 47.7% |
| 2021 | 64.2%▼1.7 | 35.1%▲1.5 | 0.1%±0.0 | – | 55.8% | 1,181 | הליכוד 41.7% |
| 2022 | 68.2%▲4.0 | 30.5%▼4.5 | 0.0%▼0.1 | 0.1% | 59.5% | 1,258 | הליכוד 38.2% |
| 2026 | 63.2%▼5.0 | 34.1%▲3.6 | 0.0%±0.0 | 2.3%▲2.2 | 65.2% | 1,487 | הליכוד 40.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | חילוני | 3,190 | 1,487 | 63.2% | 34.1% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.