מצפה העמק
שכונה במגדל העמק · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 74.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מצפה העמק | מגדל העמק | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 34.7% | 39.1% | 20.5% |
| ש״ס | 19.8% | 11.2% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 12.3% | 9.0% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 11.8% | 13.6% | 5.9% |
| ישר! | 5.8% | 9.8% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.4% | 4.2% | 5.1% |
| ביחד | 3.6% | 5.4% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.6% | 2.7% |
| יהדות התורה | 1.9% | 1.1% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 1.3% | 1.6% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.5% | 1.7% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 74.1% | 66.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 22.5% | 30.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 68.9% | 69.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,006 | 16,173 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 70.1% | 23.7% | 0.3% | 3.5% | 51.7% | 1,775 | ישראל ביתנו 31.3% |
| 2009 | 84.6%▲14.4 | 13.7%▼10.0 | 0.1%▼0.2 | 0.2%▼3.4 | 57.8% | 2,114 | ישראל ביתנו 29.7% |
| 2013 | 80.5%▼4.1 | 14.0%▲0.3 | 0.0%▼0.1 | 2.7%▲2.5 | 61.0% | 2,330 | הליכוד ביתנו 34.8% |
| 2015 | 85.1%▲4.6 | 8.9%▼5.1 | 0.0%±0.0 | 5.7%▲3.0 | 65.1% | 2,538 | הליכוד 27.3% |
| אפר׳ 2019 | 87.1%▲2.0 | 8.1%▼0.8 | 0.2%▲0.2 | 3.6%▼2.1 | 61.7% | 3,052 | הליכוד 30.3% |
| ספט׳ 2019 | 70.4%▼16.6 | 9.4%▲1.3 | 0.1%±0.0 | 19.3%▲15.7 | 62.0% | 3,045 | הליכוד 31.2% |
| 2020 | 74.1%▲3.7 | 25.5%▲16.0 | 0.0%▼0.1 | – | 61.2% | 3,005 | הליכוד 37.1% |
| 2021 | 73.5%▼0.6 | 25.3%▼0.2 | 0.0%±0.0 | – | 58.9% | 2,926 | הליכוד 31.4% |
| 2022 | 75.5%▲2.0 | 23.4%▼1.9 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 62.7% | 3,595 | הליכוד 29.3% |
| 2026 | 74.1%▼1.4 | 22.5%▼0.9 | 0.1%▲0.1 | 2.7%▲2.7 | 68.9% | 4,006 | הליכוד 34.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | חילוני | 5,500 | 4,006 | 74.1% | 22.5% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.