משמרת
סמל למ״ס 425 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 1,010 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 88.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | משמרת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.9% | 16.1% | 797666 | 249 מתוך 1,192244 מתוך 1,03877 מתוך 233 |
| ביחד | 25.8% | 9.3% | 999999 | 8 מתוך 1,1928 מתוך 1,0384 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 20.9% | 6.4% | 777476 | 273 מתוך 1,192268 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.6% | 5.9% | 636160 | 427 מתוך 1,192398 מתוך 1,03888 מתוך 233 |
| הליכוד | 4.2% | 20.5% | 231415 | 913 מתוך 1,192885 מתוך 1,038198 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 5.1% | 302129 | 812 מתוך 1,192803 מתוך 1,038161 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.7% | 312218 | 800 מתוך 1,192792 מתוך 1,038183 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.7% | 575266 | 473 מתוך 1,192469 מתוך 1,03872 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.1% | 5.7% | 271724 | 856 מתוך 1,192845 מתוך 1,038174 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556364 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 9.3% | 44.0% | 231418 | 910 מתוך 1,192887 מתוך 1,038190 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 88.2% | 37.8% | 908886 | 123 מתוך 1,192123 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576562 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.8% | 302118 | 808 מתוך 1,192795 מתוך 1,038183 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 80.3% | 78.0% | 687051 | 368 מתוך 1,192304 מתוך 1,038111 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 569 | 5,690,682 | 556142 | 535 מתוך 1,192403 מתוך 1,038136 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 9.9% | 76.3% | 0.0% | 13.8% | 79.0% | 354 | קדימה 40.4% |
| 2009 | 18.1%▲8.3 | 78.4%▲2.1 | 0.2%▲0.2 | 0.7%▼13.1 | 81.7% | 430 | קדימה 43.3% |
| 2013 | 15.5%▼2.6 | 77.8%▼0.6 | 0.4%▲0.2 | 2.6%▲1.9 | 80.7% | 464 | יש עתיד 35.1% |
| 2015 | 11.3%▼4.2 | 82.1%▲4.3 | 0.4%±0.0 | 6.0%▲3.4 | 81.0% | 504 | המחנה הציוני 54.4% |
| אפר׳ 2019 | 12.0%▲0.7 | 85.5%▲3.4 | 0.2%▼0.2 | 2.3%▼3.7 | 80.3% | 525 | כחול לבן 67.6% |
| ספט׳ 2019 | 8.7%▼3.3 | 81.2%▼4.3 | 0.0%▼0.2 | 10.1%▲7.8 | 75.9% | 495 | כחול לבן 64.2% |
| 2020 | 11.7%▲3.0 | 87.8%▲6.6 | 0.2%▲0.2 | – | 79.5% | 523 | כחול לבן 72.8% |
| 2021 | 9.6%▼2.1 | 88.5%▲0.7 | 0.2%±0.0 | – | 79.7% | 522 | יש עתיד 37.0% |
| 2022 | 10.9%▲1.3 | 87.8%▼0.7 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 78.6% | 532 | יש עתיד 51.3% |
| 2026 | 9.3%▼1.6 | 88.2%▲0.4 | 0.4%▲0.2 | 1.9%▲1.9 | 80.3% | 569 | ישר! 36.9% |
מפקד 2022
| משמרת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,010 | 9,601,720 | 556143 | 514 מתוך 1,162394 מתוך 1,027132 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,057 | – | 313437 | 807 מתוך 1,162675 מתוך 1,027145 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494332 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027144 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 8.7% | 12.4% | 363021 | 724 מתוך 1,151702 מתוך 1,016178 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.7% | 25.8% | 858382 | 173 מתוך 1,159172 מתוך 1,02741 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 25.6% | 25.3% | 747480 | 258 מתוך 1,012253 מתוך 1,00344 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 207,900 | 104,300 | 999997 | 13 מתוך 1,16013 מתוך 1,0277 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.3% | 69.8% | 467 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חירות 1.4 ק״מ · רמת הכובש 2.1 ק״מ · כפר הס 2.4 ק״מ · תל מונד 2.7 ק״מ · שדה ורבורג 2.8 ק״מ