חירות
סמל למ״ס 162 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 1,350 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 92.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חירות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.8% | 16.1% | 888681 | 145 מתוך 1,192141 מתוך 1,03844 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 29.7% | 6.4% | 908991 | 121 מתוך 1,192120 מתוך 1,03821 מתוך 233 |
| ביחד | 18.5% | 9.3% | 888672 | 144 מתוך 1,192144 מתוך 1,03863 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.1% | 5.9% | 565246 | 522 מתוך 1,192492 מתוך 1,038123 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 2.7% | 423432 | 673 מתוך 1,192670 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| הליכוד | 1.9% | 20.5% | 1345 | 1,028 מתוך 1,192996 מתוך 1,038221 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 5.1% | 1879 | 955 מתוך 1,192946 מתוך 1,038210 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.7% | 251521 | 866 מתוך 1,192854 מתוך 1,038178 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.6% | 5.9% | 799091 | 226 מתוך 1,19281 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.4% | 5.7% | 1546 | 994 מתוך 1,192976 מתוך 1,038215 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718282 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606772 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 4.1% | 44.0% | 1326 | 1,039 מתוך 1,1921,010 מתוך 1,038220 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 92.1% | 37.8% | 979696 | 36 מתוך 1,19236 מתוך 1,03810 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 14.7% | 788992 | 249 מתוך 1,19297 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 2.8% | 413432 | 678 מתוך 1,192671 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 82.8% | 78.0% | 868777 | 166 מתוך 1,192128 מתוך 1,03853 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 837 | 5,690,682 | 727970 | 336 מתוך 1,192214 מתוך 1,03871 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.8% | 80.6% | 0.3% | 14.7% | 82.9% | 578 | קדימה 36.7% |
| 2009 | 11.2%▲7.4 | 84.2%▲3.6 | 0.6%▲0.3 | 2.5%▼12.3 | 84.8% | 652 | קדימה 43.1% |
| 2013 | 7.0%▼4.2 | 88.4%▲4.2 | 0.6%±0.0 | 1.4%▼1.0 | 83.9% | 704 | העבודה 34.8% |
| 2015 | 8.5%▲1.6 | 86.6%▼1.8 | 0.1%▼0.4 | 4.8%▲3.3 | 84.5% | 714 | המחנה הציוני 61.9% |
| אפר׳ 2019 | 8.0%▼0.6 | 89.8%▲3.2 | 0.1%±0.0 | 2.1%▼2.7 | 82.3% | 764 | כחול לבן 66.8% |
| ספט׳ 2019 | 5.8%▼2.2 | 88.1%▼1.6 | 0.4%▲0.3 | 5.3%▲3.2 | 81.4% | 759 | כחול לבן 61.9% |
| 2020 | 6.7%▲0.9 | 92.5%▲4.4 | 0.7%▲0.3 | – | 81.1% | 751 | כחול לבן 71.4% |
| 2021 | 6.5%▼0.2 | 92.4%▼0.1 | 0.3%▼0.4 | – | 80.7% | 753 | יש עתיד 34.3% |
| 2022 | 6.0%▼0.5 | 92.4%▼0.1 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 77.6% | 747 | יש עתיד 48.5% |
| 2026 | 4.1%▼2.0 | 92.1%▼0.3 | 1.0%▲0.7 | 2.5%▲2.5 | 82.8% | 837 | ישר! 39.8% |
מפקד 2022
| חירות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,350 | 9,601,720 | 697666 | 356 מתוך 1,162239 מתוך 1,02778 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,454 | – | 475254 | 619 מתוך 1,162489 מתוך 1,027105 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767465 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.6% | 12.4% | 524740 | 553 מתוך 1,151539 מתוך 1,016138 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.9% | 25.8% | 898887 | 127 מתוך 1,159126 מתוך 1,02729 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 25.8% | 25.3% | 757581 | 253 מתוך 1,012248 מתוך 1,00343 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 128,700 | 104,300 | 625737 | 444 מתוך 1,160441 מתוך 1,027145 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.1% | 69.8% | 376 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- תל מונד 1.4 ק״מ · משמרת 1.4 ק״מ · כפר הס 1.9 ק״מ · בני דרור 2.8 ק״מ · עין ורד 3.2 ק״מ