עין ורד
סמל למ״ס 157 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 1,690 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עין ורד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 40.3% | 16.1% | 898883 | 127 מתוך 1,192123 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| ביחד | 21.6% | 9.3% | 969692 | 45 מתוך 1,19245 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 21.6% | 6.4% | 787680 | 255 מתוך 1,192251 מתוך 1,03848 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 6.3% | 5.9% | 858691 | 174 מתוך 1,192146 מתוך 1,03822 מתוך 233 |
| הליכוד | 3.5% | 20.5% | 201112 | 947 מתוך 1,192918 מתוך 1,038203 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.7% | 534648 | 536 מתוך 1,192534 מתוך 1,038119 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.2% | 5.1% | 211013 | 933 מתוך 1,192924 מתוך 1,038200 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271824 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038171 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.7% | 5.7% | 20912 | 939 מתוך 1,192922 מתוך 1,038201 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647376 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 322929 | 744 מתוך 1,192711 מתוך 1,038158 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585347 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 959795 | 34 מתוך 1,19222 מתוך 1,0385 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 6.5% | 44.0% | 18811 | 980 מתוך 1,192953 מתוך 1,038205 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 89.8% | 37.8% | 929191 | 90 מתוך 1,19290 מתוך 1,03822 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627172 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03848 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 2.8% | 544848 | 521 מתוך 1,192519 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.3% | 78.0% | 596035 | 477 מתוך 1,192401 מתוך 1,038145 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 950 | 5,690,682 | 748274 | 305 מתוך 1,192187 מתוך 1,03861 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.4% | 79.5% | 0.0% | 11.9% | 79.5% | 565 | העבודה-מימד 36.5% |
| 2009 | 13.4%▲6.0 | 83.7%▲4.2 | 0.8%▲0.8 | 1.1%▼10.8 | 80.2% | 650 | קדימה 43.5% |
| 2013 | 9.6%▼3.8 | 84.0%▲0.3 | 1.0%▲0.2 | 1.5%▲0.4 | 83.5% | 800 | יש עתיד 31.6% |
| 2015 | 11.3%▲1.6 | 85.7%▲1.7 | 0.2%▼0.8 | 2.7%▲1.2 | 83.8% | 844 | המחנה הציוני 59.6% |
| אפר׳ 2019 | 9.7%▼1.5 | 87.2%▲1.6 | 0.2%±0.0 | 2.6%▼0.1 | 81.3% | 884 | כחול לבן 66.1% |
| ספט׳ 2019 | 7.9%▼1.9 | 79.9%▼7.3 | 0.3%▲0.1 | 11.9%▲9.3 | 80.6% | 877 | כחול לבן 61.6% |
| 2020 | 8.9%▲1.0 | 90.3%▲10.4 | 0.5%▲0.1 | – | 77.9% | 845 | כחול לבן 75.1% |
| 2021 | 8.9%▲0.1 | 88.6%▼1.7 | 0.2%▼0.3 | – | 80.4% | 905 | יש עתיד 30.7% |
| 2022 | 9.9%▲1.0 | 88.0%▼0.6 | 1.0%▲0.8 | 0.0% | 75.9% | 877 | יש עתיד 49.7% |
| 2026 | 6.5%▼3.4 | 89.8%▲1.8 | 0.5%▼0.5 | 3.2%▲3.2 | 79.3% | 950 | ישר! 40.3% |
מפקד 2022
| עין ורד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,690 | 9,601,720 | 758275 | 297 מתוך 1,162185 מתוך 1,02759 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,112 | – | 343843 | 770 מתוך 1,162638 מתוך 1,027132 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625847 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 12.1% | 12.4% | 615650 | 448 מתוך 1,151438 מתוך 1,016115 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.8% | 25.8% | 858383 | 169 מתוך 1,159168 מתוך 1,02738 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 35.4% | 25.3% | 898994 | 107 מתוך 1,012106 מתוך 1,00315 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 164,300 | 104,300 | 898875 | 129 מתוך 1,160129 מתוך 1,02757 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.2% | 69.8% | 512 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עין שריד 1.1 ק״מ · תל מונד 1.9 ק״מ · כפר הס 2.0 ק״מ · קדימה-צורן 2.1 ק״מ · פורת 2.2 ק״מ