עין שריד
סמל למ״ס 880 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 1,490 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 60.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עין שריד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 29.7% | 16.1% | 585339 | 493 מתוך 1,192484 מתוך 1,038140 מתוך 233 |
| הליכוד | 20.3% | 20.5% | 686470 | 377 מתוך 1,192370 מתוך 1,03870 מתוך 233 |
| ביחד | 15.2% | 9.3% | 706648 | 343 מתוך 1,192342 מתוך 1,038121 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 11.8% | 6.4% | 605549 | 479 מתוך 1,192465 מתוך 1,038120 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 5.0% | 5.7% | 595466 | 485 מתוך 1,192479 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.0% | 2.7% | 848286 | 179 מתוך 1,192179 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.2% | 5.1% | 615672 | 454 מתוך 1,192450 מתוך 1,03864 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.5% | 5.9% | 484333 | 609 מתוך 1,192578 מתוך 1,038151 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 544861 | 509 מתוך 1,192504 מתוך 1,03882 מתוך 233 |
| ש״ס | 1.6% | 5.3% | 706667 | 344 מתוך 1,192337 מתוך 1,03875 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 1.0% | 5.5% | 908989 | 112 מתוך 1,192108 מתוך 1,03825 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485549 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697579 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 33.9% | 44.0% | 565064 | 529 מתוך 1,192521 מתוך 1,03884 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 60.3% | 37.8% | 555038 | 533 מתוך 1,192517 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 5.0% | 2.8% | 838185 | 185 מתוך 1,192184 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 80.2% | 78.0% | 687050 | 379 מתוך 1,192313 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 939 | 5,690,682 | 748274 | 307 מתוך 1,192189 מתוך 1,03862 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 32.7% | 53.5% | 0.0% | 12.9% | 71.1% | 559 | קדימה 29.7% |
| 2009 | 41.2%▲8.5 | 55.1%▲1.6 | 0.7%▲0.7 | 0.8%▼12.0 | 71.3% | 592 | קדימה 37.8% |
| 2013 | 38.2%▼3.0 | 56.9%▲1.9 | 0.6%▼0.1 | 1.9%▲1.0 | 72.9% | 701 | יש עתיד 22.4% |
| 2015 | 35.9%▼2.4 | 51.5%▼5.4 | 0.0%▼0.6 | 12.2%▲10.4 | 76.4% | 778 | המחנה הציוני 29.2% |
| אפר׳ 2019 | 40.2%▲4.3 | 55.8%▲4.2 | 0.2%▲0.2 | 3.7%▼8.6 | 76.4% | 821 | כחול לבן 43.1% |
| ספט׳ 2019 | 37.2%▼3.0 | 59.4%▲3.6 | 0.1%▼0.1 | 3.1%▼0.5 | 75.6% | 830 | כחול לבן 44.3% |
| 2020 | 42.4%▲5.2 | 57.4%▼2.0 | 0.1%±0.0 | – | 74.2% | 814 | כחול לבן 45.6% |
| 2021 | 39.2%▼3.1 | 59.4%▲2.0 | 0.2%▲0.1 | – | 74.3% | 818 | הליכוד 25.6% |
| 2022 | 41.2%▲2.0 | 57.4%▼2.0 | 0.4%▲0.1 | 0.0% | 75.7% | 834 | יש עתיד 31.2% |
| 2026 | 33.9%▼7.4 | 60.3%▲2.8 | 0.3%±0.0 | 5.0%▲5.0 | 80.2% | 939 | ישר! 29.7% |
מפקד 2022
| עין שריד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,490 | 9,601,720 | 727971 | 327 מתוך 1,162212 מתוך 1,02766 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 5,140 | – | 808481 | 228 מתוך 1,162166 מתוך 1,02744 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494332 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027144 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 8.6% | 12.4% | 352919 | 736 מתוך 1,151714 מתוך 1,016181 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 35.8% | 25.8% | 565038 | 511 מתוך 1,159508 מתוך 1,027143 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.4% | 25.3% | 303029 | 708 מתוך 1,012699 מתוך 1,003158 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 149,200 | 104,300 | 797757 | 243 מתוך 1,160241 מתוך 1,02798 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 86.0% | 69.8% | 258 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עין ורד 1.1 ק״מ · פורת 1.4 ק״מ · קדימה-צורן 1.6 ק״מ · כפר יעבץ 2.8 ק״מ · גאולים 2.8 ק״מ