גאולים
סמל למ״ס 379 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 960 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 49.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גאולים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 29.7% | 20.5% | 797683 | 250 מתוך 1,192246 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| ישר! | 23.1% | 16.1% | 504332 | 601 מתוך 1,192588 מתוך 1,038159 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 10.3% | 5.7% | 787586 | 257 מתוך 1,192256 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| ביחד | 9.9% | 9.3% | 484024 | 620 מתוך 1,192618 מתוך 1,038177 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 7.5% | 6.4% | 514635 | 575 מתוך 1,192554 מתוך 1,038148 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.2% | 2.7% | 868489 | 164 מתוך 1,192164 מתוך 1,03826 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.0% | 5.1% | 676379 | 386 מתוך 1,192382 מתוך 1,03847 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.0% | 5.9% | 555145 | 529 מתוך 1,192499 מתוך 1,038127 מתוך 233 |
| ש״ס | 3.8% | 5.3% | 827981 | 219 מתוך 1,192214 מתוך 1,03844 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19812 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038198 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706767 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697579 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 49.7% | 44.0% | 645973 | 432 מתוך 1,192428 מתוך 1,03864 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 44.5% | 37.8% | 474131 | 629 מתוך 1,192609 מתוך 1,038162 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.2% | 2.8% | 868489 | 167 מתוך 1,192166 מתוך 1,03827 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.4% | 78.0% | 606238 | 465 מתוך 1,192389 מתוך 1,038141 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 575 | 5,690,682 | 556242 | 528 מתוך 1,192396 מתוך 1,038134 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 28.5% | 59.0% | 0.0% | 12.5% | 66.4% | 361 | העבודה-מימד 38.2% |
| 2009 | 42.2%▲13.7 | 54.6%▼4.4 | 0.0%±0.0 | 0.2%▼12.2 | 70.9% | 412 | קדימה 31.3% |
| 2013 | 39.1%▼3.1 | 52.6%▼2.0 | 0.0%±0.0 | 7.4%▲7.2 | 69.8% | 445 | העבודה 24.0% |
| 2015 | 38.9%▼0.2 | 42.3%▼10.2 | 0.0%±0.0 | 18.2%▲10.8 | 81.6% | 522 | המחנה הציוני 28.2% |
| אפר׳ 2019 | 48.6%▲9.7 | 44.8%▲2.4 | 0.0%±0.0 | 6.6%▼11.6 | 78.2% | 527 | כחול לבן 34.0% |
| ספט׳ 2019 | 39.5%▼9.1 | 43.1%▼1.7 | 0.0%±0.0 | 16.8%▲10.2 | 76.3% | 524 | כחול לבן 32.8% |
| 2020 | 54.6%▲15.1 | 45.0%▲1.9 | 0.0%±0.0 | – | 74.0% | 509 | הליכוד 41.8% |
| 2021 | 46.9%▼7.7 | 48.7%▲3.7 | 0.0%±0.0 | – | 72.6% | 507 | הליכוד 32.5% |
| 2022 | 51.3%▲4.4 | 45.5%▼3.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 73.4% | 528 | הליכוד 30.9% |
| 2026 | 49.7%▼1.6 | 44.5%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 5.2%▲5.2 | 79.4% | 575 | הליכוד 29.7% |
מפקד 2022
| גאולים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 960 | 9,601,720 | 535837 | 542 מתוך 1,162422 מתוך 1,027141 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,850 | – | 222524 | 905 מתוך 1,162772 מתוך 1,027174 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494332 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027144 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.4% | 12.4% | 504538 | 569 מתוך 1,151555 מתוך 1,016143 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 26.9% | 25.8% | 372922 | 735 מתוך 1,159731 מתוך 1,027178 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.8% | 25.3% | 444546 | 561 מתוך 1,012552 מתוך 1,003119 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 106,100 | 104,300 | 332514 | 777 מתוך 1,160770 מתוך 1,027198 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.6% | 69.8% | 400 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ינוב 1.0 ק״מ · תנובות 1.8 ק״מ · כפר יונה 2.2 ק״מ · פורת 2.4 ק״מ · עין שריד 2.8 ק״מ