תנובות
סמל למ״ס 2002 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 950 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 55.7% (ארצי 44.0%), עלייה של 1.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תנובות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 32.4% | 20.5% | 827986 | 219 מתוך 1,192217 מתוך 1,03833 מתוך 233 |
| ישר! | 20.9% | 16.1% | 474129 | 627 מתוך 1,192612 מתוך 1,038165 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 11.7% | 5.7% | 827991 | 213 מתוך 1,192212 מתוך 1,03823 מתוך 233 |
| ביחד | 9.2% | 9.3% | 463821 | 644 מתוך 1,192642 מתוך 1,038184 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.0% | 2.7% | 929197 | 91 מתוך 1,19291 מתוך 1,0388 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.7% | 5.1% | 656077 | 411 מתוך 1,192407 מתוך 1,03854 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 4.5% | 6.4% | 454029 | 647 מתוך 1,192615 מתוך 1,038163 מתוך 233 |
| ש״ס | 3.4% | 5.3% | 817880 | 227 מתוך 1,192222 מתוך 1,03846 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 1.7% | 807788 | 231 מתוך 1,192228 מתוך 1,03828 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 2.8% | 5.9% | 393322 | 714 מתוך 1,192683 מתוך 1,038179 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777477 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768183 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 55.7% | 44.0% | 676277 | 393 מתוך 1,192390 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 37.5% | 37.8% | 443826 | 669 מתוך 1,192647 מתוך 1,038173 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404639 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 6.0% | 2.8% | 929197 | 93 מתוך 1,19292 מתוך 1,0388 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.7% | 78.0% | 808267 | 232 מתוך 1,192184 מתוך 1,03873 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 531 | 5,690,682 | 505636 | 590 מתוך 1,192456 מתוך 1,038149 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 28.5% | 61.7% | 0.3% | 9.5% | 72.1% | 326 | העבודה-מימד 39.0% |
| 2009 | 45.0%▲16.5 | 50.4%▼11.2 | 0.0%▼0.3 | 2.3%▼7.2 | 67.7% | 349 | קדימה 28.4% |
| 2013 | 39.3%▼5.7 | 51.1%▲0.7 | 0.2%▲0.2 | 7.4%▲5.1 | 74.6% | 405 | הליכוד ביתנו 19.8% |
| 2015 | 43.4%▲4.1 | 40.0%▼11.1 | 0.0%▼0.2 | 16.6%▲9.2 | 79.3% | 452 | המחנה הציוני 28.5% |
| אפר׳ 2019 | 50.1%▲6.7 | 43.1%▲3.1 | 0.0%±0.0 | 6.6%▼10.0 | 77.3% | 471 | הליכוד 34.2% |
| ספט׳ 2019 | 45.4%▼4.7 | 37.5%▼5.6 | 0.0%±0.0 | 16.9%▲10.3 | 77.3% | 467 | הליכוד 33.8% |
| 2020 | 56.2%▲10.9 | 43.5%▲6.0 | 0.0%±0.0 | – | 71.9% | 432 | הליכוד 44.9% |
| 2021 | 55.0%▼1.3 | 43.2%▼0.3 | 0.0%±0.0 | – | 70.9% | 433 | הליכוד 36.5% |
| 2022 | 54.6%▼0.4 | 43.2%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.7% | 458 | הליכוד 36.0% |
| 2026 | 55.7%▲1.2 | 37.5%▼5.8 | 0.2%▲0.2 | 6.0%▲6.0 | 81.7% | 531 | הליכוד 32.4% |
מפקד 2022
| תנובות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 950 | 9,601,720 | 525736 | 552 מתוך 1,162432 מתוך 1,027145 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,157 | – | 364043 | 748 מתוך 1,162616 מתוך 1,027130 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545038 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.7% | 12.4% | 524740 | 546 מתוך 1,151532 מתוך 1,016136 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 22.8% | 25.8% | 302218 | 811 מתוך 1,159802 מתוך 1,027188 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.1% | 25.3% | 363637 | 642 מתוך 1,012633 מתוך 1,003138 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 135,500 | 104,300 | 676343 | 377 מתוך 1,160375 מתוך 1,027130 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 71.7% | 69.8% | 838 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ינוב 1.2 ק״מ · גאולים 1.8 ק״מ · בורגתה 2.2 ק״מ · קלנסווה 2.3 ק״מ · בארותיים 2.6 ק״מ