בארותיים
סמל למ״ס 697 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 1,140 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 77.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בארותיים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.9% | 16.1% | 848277 | 187 מתוך 1,192183 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 18.0% | 6.4% | 716763 | 347 מתוך 1,192339 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| ביחד | 15.8% | 9.3% | 747050 | 310 מתוך 1,192309 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| הליכוד | 8.9% | 20.5% | 443838 | 664 מתוך 1,192644 מתוך 1,038145 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.5% | 2.7% | 888792 | 131 מתוך 1,192131 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.9% | 615959 | 440 מתוך 1,192411 מתוך 1,03894 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 5.1% | 544864 | 533 מתוך 1,192529 מתוך 1,03881 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 2.2% | 5.7% | 393139 | 718 מתוך 1,192710 מתוך 1,038142 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 544861 | 509 מתוך 1,192504 מתוך 1,03882 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534847 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038112 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706767 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 17.2% | 44.0% | 403239 | 719 מתוך 1,192705 מתוך 1,038141 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 77.1% | 37.8% | 706760 | 352 מתוך 1,192345 מתוך 1,03893 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404639 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 5.5% | 2.8% | 888692 | 135 מתוך 1,192134 מתוך 1,03819 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 78.7% | 78.0% | 535426 | 545 מתוך 1,192467 מתוך 1,038168 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 651 | 5,690,682 | 626955 | 449 מתוך 1,192321 מתוך 1,038105 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.6% | 67.6% | 0.0% | 18.9% | 69.8% | 333 | קדימה 42.0% |
| 2009 | 23.4%▲10.8 | 69.5%▲1.9 | 0.0%±0.0 | 3.2%▼15.7 | 78.1% | 410 | קדימה 50.0% |
| 2013 | 20.9%▼2.5 | 73.0%▲3.4 | 0.0%±0.0 | 3.1%▼0.1 | 81.7% | 488 | יש עתיד 33.6% |
| 2015 | 17.9%▼3.0 | 69.0%▼3.9 | 0.0%±0.0 | 12.3%▲9.2 | 82.3% | 536 | המחנה הציוני 40.5% |
| אפר׳ 2019 | 18.8%▲0.9 | 73.3%▲4.3 | 0.4%▲0.4 | 5.9%▼6.4 | 79.4% | 559 | כחול לבן 56.4% |
| ספט׳ 2019 | 13.0%▼5.8 | 72.7%▼0.6 | 0.2%▼0.2 | 13.9%▲8.0 | 75.8% | 539 | כחול לבן 59.0% |
| 2020 | 19.2%▲6.2 | 79.7%▲7.0 | 0.4%▲0.2 | – | 77.6% | 542 | כחול לבן 64.4% |
| 2021 | 18.3%▼0.9 | 78.4%▼1.3 | 0.0%▼0.4 | – | 78.7% | 564 | יש עתיד 27.3% |
| 2022 | 18.9%▲0.6 | 78.2%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.6% | 583 | יש עתיד 45.3% |
| 2026 | 17.2%▼1.7 | 77.1%▼1.1 | 0.2%▲0.2 | 5.5%▲5.5 | 78.7% | 651 | ישר! 38.9% |
מפקד 2022
| בארותיים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,140 | 9,601,720 | 616853 | 443 מתוך 1,162323 מתוך 1,027108 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,041 | – | 303435 | 814 מתוך 1,162682 מתוך 1,027149 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545038 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.0% | 12.4% | 474133 | 603 מתוך 1,151588 מתוך 1,016152 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.6% | 25.8% | 686457 | 367 מתוך 1,159365 מתוך 1,02798 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.9% | 25.3% | 404042 | 604 מתוך 1,012595 מתוך 1,003128 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 167,300 | 104,300 | 908978 | 116 מתוך 1,160116 מתוך 1,02750 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.6% | 69.8% | 532 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עולש 1.2 ק״מ · בורגתה 2.0 ק״מ · יד חנה 2.2 ק״מ · ניצני עוז 2.6 ק״מ · תנובות 2.6 ק״מ