יד חנה
סמל למ״ס 758 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 940 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 79.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יד חנה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 34.2% | 16.1% | 716756 | 344 מתוך 1,192336 מתוך 1,038100 מתוך 233 |
| ביחד | 20.2% | 9.3% | 939284 | 81 מתוך 1,19281 מתוך 1,03834 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 20.0% | 6.4% | 747169 | 305 מתוך 1,192300 מתוך 1,03871 מתוך 233 |
| הליכוד | 13.3% | 20.5% | 565052 | 525 מתוך 1,192512 מתוך 1,038112 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.6% | 5.9% | 636160 | 427 מתוך 1,192398 מתוך 1,03888 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 2.7% | 423432 | 673 מתוך 1,192670 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 2.3% | 5.7% | 403240 | 702 מתוך 1,192694 מתוך 1,038136 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 5.1% | 322331 | 787 מתוך 1,192779 מתוך 1,038150 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19812 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038198 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718282 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 18.1% | 44.0% | 413341 | 708 מתוך 1,192694 מתוך 1,038136 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 79.1% | 37.8% | 737064 | 321 מתוך 1,192314 מתוך 1,03884 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576562 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 2.8% | 413432 | 678 מתוך 1,192671 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.9% | 78.0% | 818371 | 220 מתוך 1,192174 מתוך 1,03869 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 564 | 5,690,682 | 556141 | 540 מתוך 1,192407 מתוך 1,038137 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 14.8% | 57.4% | 5.2% | 21.7% | 73.0% | 115 | מרצ-יחד 22.6% |
| 2009 | 41.1%▲26.3 | 47.3%▼10.1 | 4.1%▼1.1 | 0.7%▼21.1 | 72.2% | 146 | קדימה 29.5% |
| 2013 | 30.7%▼10.4 | 62.3%▲15.1 | 1.5%▼2.6 | 1.8%▲1.1 | 81.2% | 332 | הליכוד ביתנו 24.4% |
| 2015 | 24.8%▼5.9 | 66.5%▲4.1 | 0.8%▼0.7 | 7.7%▲5.9 | 81.8% | 391 | המחנה הציוני 36.8% |
| אפר׳ 2019 | 20.3%▼4.5 | 75.5%▲9.0 | 0.7%▼0.1 | 3.4%▼4.3 | 79.9% | 444 | כחול לבן 60.1% |
| ספט׳ 2019 | 17.4%▼2.8 | 74.7%▼0.7 | 1.3%▲0.6 | 6.5%▲3.2 | 81.0% | 459 | כחול לבן 59.5% |
| 2020 | 19.9%▲2.5 | 78.3%▲3.6 | 1.5%▲0.2 | – | 79.2% | 457 | כחול לבן 62.1% |
| 2021 | 19.3%▼0.6 | 77.9%▼0.4 | 0.9%▼0.7 | – | 79.3% | 462 | יש עתיד 29.0% |
| 2022 | 20.3%▲1.0 | 76.6%▼1.3 | 1.2%▲0.4 | 0.0% | 80.3% | 483 | יש עתיד 43.7% |
| 2026 | 18.1%▼2.2 | 79.1%▲2.5 | 0.4%▼0.9 | 2.5%▲2.5 | 81.9% | 564 | ישר! 34.2% |
מפקד 2022
| יד חנה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 940 | 9,601,720 | 515735 | 561 מתוך 1,162440 מתוך 1,027147 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 3,478 | – | 677371 | 384 מתוך 1,162273 מתוך 1,02767 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292414 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027192 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 7.7% | 12.4% | 302314 | 806 מתוך 1,151779 מתוך 1,016198 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.6% | 25.8% | 888787 | 133 מתוך 1,159132 מתוך 1,02731 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.9% | 25.3% | 272725 | 734 מתוך 1,012725 מתוך 1,003165 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 180,300 | 104,300 | 949386 | 68 מתוך 1,16068 מתוך 1,02732 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 94.8% | 69.8% | 49 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בת חפר 1.1 ק״מ · עולש 2.0 ק״מ · בארותיים 2.2 ק״מ · ניצני עוז 2.2 ק״מ · גן יאשיה 3.0 ק״מ