ניצני עוז
סמל למ״ס 851 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 1,230 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 53.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ניצני עוז | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 28.8% | 16.1% | 575137 | 513 מתוך 1,192503 מתוך 1,038147 מתוך 233 |
| הליכוד | 25.1% | 20.5% | 747178 | 307 מתוך 1,192302 מתוך 1,03853 מתוך 233 |
| ביחד | 13.8% | 9.3% | 625737 | 445 מתוך 1,192444 מתוך 1,038147 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 10.0% | 5.7% | 777484 | 274 מתוך 1,192273 מתוך 1,03837 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 6.2% | 6.4% | 494434 | 608 מתוך 1,192582 מתוך 1,038154 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.9% | 605655 | 461 מתוך 1,192432 מתוך 1,03897 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696465 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03874 מתוך 233 |
| ש״ס | 2.8% | 5.3% | 787575 | 259 מתוך 1,192254 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 5.1% | 383043 | 719 מתוך 1,192711 מתוך 1,038127 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 544861 | 509 מתוך 1,192504 מתוך 1,03882 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706767 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556364 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 42.5% | 44.0% | 605569 | 479 מתוך 1,192471 מתוך 1,03873 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 53.2% | 37.8% | 524735 | 571 מתוך 1,192553 מתוך 1,038152 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686365 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,03877 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 78.6% | 78.0% | 535324 | 557 מתוך 1,192478 מתוך 1,038173 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 617 | 5,690,682 | 606649 | 481 מתוך 1,192352 מתוך 1,038119 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 23.5% | 62.5% | 0.0% | 12.7% | 72.4% | 387 | קדימה 31.5% |
| 2009 | 36.9%▲13.4 | 60.4%▼2.1 | 0.0%±0.0 | 0.5%▼12.2 | 72.7% | 409 | קדימה 41.3% |
| 2013 | 34.4%▼2.5 | 55.7%▼4.7 | 0.2%▲0.2 | 5.9%▲5.5 | 74.5% | 488 | הליכוד ביתנו 22.3% |
| 2015 | 35.3%▲0.8 | 48.7%▼7.0 | 0.0%▼0.2 | 16.0%▲10.1 | 80.6% | 556 | המחנה הציוני 30.9% |
| אפר׳ 2019 | 41.8%▲6.5 | 52.7%▲3.9 | 0.2%▲0.2 | 5.2%▼10.8 | 74.9% | 558 | כחול לבן 39.4% |
| ספט׳ 2019 | 28.0%▼13.7 | 47.1%▼5.6 | 0.5%▲0.3 | 24.0%▲18.8 | 77.6% | 571 | כחול לבן 34.7% |
| 2020 | 43.3%▲15.2 | 55.9%▲8.8 | 0.5%±0.0 | – | 77.0% | 571 | כחול לבן 42.0% |
| 2021 | 38.9%▼4.3 | 56.4%▲0.6 | 0.6%±0.0 | – | 73.1% | 537 | הליכוד 30.2% |
| 2022 | 45.7%▲6.8 | 52.0%▼4.5 | 0.5%±0.0 | 0.0% | 73.9% | 562 | הליכוד 28.1% |
| 2026 | 42.5%▼3.3 | 53.2%▲1.2 | 0.3%▼0.2 | 3.9%▲3.9 | 78.6% | 617 | ישר! 28.8% |
מפקד 2022
| ניצני עוז | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,230 | 9,601,720 | 657259 | 398 מתוך 1,162280 מתוך 1,02792 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,414 | – | 465153 | 633 מתוך 1,162503 מתוך 1,027109 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545038 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 7.5% | 12.4% | 282112 | 819 מתוך 1,151790 מתוך 1,016200 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 26.1% | 25.8% | 352721 | 752 מתוך 1,159746 מתוך 1,027180 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.4% | 25.3% | 545456 | 463 מתוך 1,012456 מתוך 1,00396 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 120,400 | 104,300 | 524626 | 555 מתוך 1,160551 מתוך 1,027169 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 66.4% | 69.8% | 948 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שער אפרים 2.0 ק״מ · יד חנה 2.2 ק״מ · בארותיים 2.6 ק״מ · בת חפר 3.2 ק״מ · קלנסווה 3.2 ק״מ