בת חפר
סמל למ״ס 1319 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 5,020 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 73.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בת חפר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 34.1% | 16.1% | 706756 | 349 מתוך 1,192341 מתוך 1,038103 מתוך 233 |
| ביחד | 19.9% | 9.3% | 929181 | 92 מתוך 1,19292 מתוך 1,03842 מתוך 233 |
| הליכוד | 12.8% | 20.5% | 554951 | 541 מתוך 1,192528 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 12.5% | 6.4% | 615650 | 465 מתוך 1,192452 מתוך 1,038117 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 6.7% | 5.9% | 888993 | 139 מתוך 1,192111 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 2.7% | 747073 | 295 מתוך 1,192295 מתוך 1,03862 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 4.0% | 5.7% | 544759 | 547 מתוך 1,192541 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 5.1% | 534662 | 545 מתוך 1,192541 מתוך 1,03885 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453849 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.6% | 5.3% | 575153 | 487 מתוך 1,192475 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485549 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585347 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303433 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038135 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 22.3% | 44.0% | 453849 | 653 מתוך 1,192641 מתוך 1,038119 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 73.2% | 37.8% | 676354 | 398 מתוך 1,192388 מתוך 1,038107 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404639 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 2.8% | 737073 | 299 מתוך 1,192298 מתוך 1,03862 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.8% | 78.0% | 646544 | 418 מתוך 1,192348 מתוך 1,038129 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 3,560 | 5,690,682 | 859084 | 175 מתוך 1,192100 מתוך 1,03839 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 18.0% | 65.5% | 0.1% | 15.6% | 72.9% | 2,095 | קדימה 35.2% |
| 2009 | 31.3%▲13.3 | 64.9%▼0.6 | 0.1%±0.0 | 1.6%▼14.0 | 75.2% | 2,324 | קדימה 45.1% |
| 2013 | 22.5%▼8.8 | 71.8%▲7.0 | 0.2%▲0.1 | 3.0%▲1.4 | 76.6% | 2,611 | יש עתיד 33.6% |
| 2015 | 23.3%▲0.8 | 65.5%▼6.4 | 0.1%▼0.1 | 11.0%▲8.0 | 79.2% | 2,818 | המחנה הציוני 40.1% |
| אפר׳ 2019 | 23.1%▼0.2 | 70.2%▲4.7 | 0.0%▼0.1 | 6.3%▼4.8 | 76.1% | 3,008 | כחול לבן 57.9% |
| ספט׳ 2019 | 22.5%▼0.6 | 72.0%▲1.8 | 0.1%▲0.1 | 5.0%▼1.3 | 73.1% | 2,923 | כחול לבן 56.5% |
| 2020 | 25.3%▲2.8 | 74.1%▲2.0 | 0.3%▲0.2 | – | 72.5% | 2,925 | כחול לבן 59.9% |
| 2021 | 25.1%▼0.2 | 73.4%▼0.7 | 0.1%▼0.2 | – | 72.2% | 2,958 | יש עתיד 31.7% |
| 2022 | 25.6%▲0.6 | 71.8%▼1.6 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 72.3% | 3,026 | יש עתיד 40.9% |
| 2026 | 22.3%▼3.3 | 73.2%▲1.4 | 0.2%±0.0 | 4.2%▲4.2 | 79.8% | 3,560 | ישר! 34.1% |
מפקד 2022
| בת חפר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 5,020 | 9,601,720 | 849083 | 187 מתוך 1,162108 מתוך 1,02740 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 6,050 | – | 868885 | 169 מתוך 1,162126 מתוך 1,02735 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423623 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027158 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 6.1% | 12.4% | 21167 | 906 מתוך 1,151847 מתוך 1,016213 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 34.1% | 25.8% | 524633 | 554 מתוך 1,159551 מתוך 1,027153 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.6% | 25.3% | 262623 | 747 מתוך 1,012738 מתוך 1,003170 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 150,900 | 104,300 | 807858 | 232 מתוך 1,160230 מתוך 1,02795 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 90.9% | 69.8% | 110 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- יד חנה 1.1 ק״מ · בחן 2.2 ק״מ · עולש 2.6 ק״מ · גן יאשיה 2.7 ק״מ · בארותיים 3.1 ק״מ